Concept TM 4720

Concept TM 4720

Concept TM 4720

Kód výrobku: TM4720

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tyčové mixéry

Najpredávanejšie Tyčové mixéry

1
Bosch MSM 67170
54,99
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Tyčový mixér Conceptsa vyznačuje kvalitným spracovaním a vynikajúcim výkonom. Oceníte aj jeho elegantný dizajn a jednoduchosť ovládania.

S nákupom tohto mixéra získate aj praktickú mixovaciu nádobu, chopper s objemom 600 ml a nerezovú šľahaciu metlu. S 600W motorom zvládnete pripraviť rôzne druhy koktailov, omáčok, nátierok a aj rozdrviť ľad na osviežujúci drink. Pomocou nerezovej metly našľaháte veľa výborných krémov a bielkových poliev či náplní. V nádobe choppera nasekáte bylinky, orechy, zeleninu aj mäso. S TWISTEROM ušetríte veľa času.

Ponorný mixér Concept je vyrobený z odolného plastu a vybavený nerezovým nadstavcom s dvojitým nerezovým nožom. Kvalitný materiál spojky prevodu zabezpečí dlhú životnosť vášho spotrebiča. Elegantný dizajn spôsobí, že s ním budete radi pracovať - nielen preto, že sa stane výborným pomocníkom, ale tiež preto, že sa vám bude jednoducho páčiť. Na ergonomickej rukoväti sa nachádza aj regulácia rýchlosti.

Vylepšená konštrukcia mixérov Concept zabraňuje zachytávaniu nečistôt a uľahčuje umývanie. Nadstavce na ponorný mixér len "nacvaknete" - nezdržiavate sa žiadnym hľadaním zámkov a skrutkovaním. Po skončení varenia tyčový nadstavec, metlu alebo chopper rovnakým spôsobom vysadíte a opláchnete.

Concept TM 4720
Concept TM 4720
Concept TM 4720
Concept TM 4720