Concept SM3393

Concept SM3393

Concept SM3393

Spotřebič je vybaven funkcí TURBO a motorem s příkonem 700 W pro dokonalé výsledky. Chopper ti umožní připravit pomazánky, přesnídávky, majonézy, nadrtit led a ořechy, dokonce i nasekat maso. S tímto praktickým pomocníkem připravíš nejrůznější pochoutky, ať už je to smoothie, ledová káva nebo koktejl. Díky mlýnku můžeš každý den začít s čerstvě mletou kávou a užít si její božskou vůni. Vysoký příkon činí ze spotřebiče ve své kategorii nepřemožitelného siláka. K dispozici jsou lahve s objemem 570 ml pro dospěláky a dále menší s objemem 400 ml, třeba pro ty nejmenší. Lahev mixéru je opatřena protiskluzovým gripem, takže ti nikdy nevyklouzne z ruky. Zajistí ti neobyčejně jemné, až sametové smoothie, které se bude doslova rozplývat na jazyku. Pro maximální bezpečnost má smoothie maker integrovanou bezpečnostní pojistku.

Neváhej a pořiď si tohoto všestraného pomocníka do kuchyně ještě dnes!

Kód výrobku: SM3393

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smoothie mixéry

Najpredávanejšie Smoothie mixéry

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Concept SM3393 predstavuje set mixéra, chopperu 1200 ml s dvojitým nožom, mlynčeka na korenie a kávu a 3 mixovacích nádob: biela s objemom 570 ml, zelená s objemom 570 ml a červená s objemom 400 ml. S týmto praktickým pomocníkom v zeleno nerezovom prevedení si môžete byť istí, že pripravíte najrôznejšie pochúťky, či už je to smoothie, ľadová káva alebo koktail. Spotrebič je vybavený funkciou PULSE a motorom s príkonom 700 W pre dokonalé výsledky. Jeho prednosťou je okrem iného ľahká údržba a čistenie

 

Chopper

Čo tak uľahčiť si prácu v kuchyni s týmto praktickým chopperom? Umožní vám pripraviť nátierky, desiate, majonézy, nadrviť ľad a orechy, dokonca aj nasekať mäso! Vďaka dvojitému nožu a príkonu 700 W si hravo poradí s každou surovinou.

 

Mlynček

Nie je nad to začať každý deň s čerstvo pomletou kávou a jej božskou vôňou. Doprajte si toto potešenie s šikovným mlynčekom Concept, ktorý zomelie kávu jemne alebo nahrubo - záleží len na vás a dĺžke mletia. Okrem zrnkovej kávy bez problémov spracuje rôzne druhy orechov, korenín, bylín či maku, čo je zásluhou špeciálneho trieštivého noža. Mlynček je vybavený priehľadným krytom, vďaka ktorému získate dokonalý prehľad o hrubosti namletých ingrediencií. Určite oceníte aj veľmi jednoduchú údržbu mlynčeka. 

Silák vo svojej kategórii

Vysoký príkon robí zo spotrebiča vo svojej kategórii nepremožiteľného siláka. Zaistí vám neobyčajne jemné, zamatové smoothie, ktoré sa bude doslova rozplývať na jazyku. Vzhľadom k svojej sile nenecháva žiadne kúsky surovín, a tak sa stane vaším nenahraditeľným pomocníkom napríklad pri príprave detských kašičiek alebo výživ. Navyše pripraví smoothie podstatne rýchlejšie, čím sa vyrovná svojim veľkým "bratríčkom". 

 

 

 

Maličkosti, ktoré potešia 

Pre maximálnu bezpečnosť počas užívania má smoothie maker integrovanú bezpečnostnú poistku, ktorá zabráni spusteniu mixéra v prípade, že nie je správne nasadená fľaša. Perfektný komfort zaručuje samotný povrch mixéra. Spodná časť spotrebiča je zhotovená zo špeciálneho pogumovaného materiálu, vďaka ktorému nedochádza počas prevádzky k nechcenému pohybu z miesta. Pokiaľ máte väčšiu rodinu, zaiste uvítate sadu fliaš, ktorú k mixéra dostanete. K dispozícii sú fľaše v zelenom a bielom dizajne s objemom 570 ml pre dospelákov a ďalej menšie s objemom 400 ml, trebárs pre tých najmenších. Každý člen domácnosti si potom môže namiešať smoothie podľa svojej chute alebo si len užiť komfortu, keď sa mu zrovna nechce umývať riad. 

 

Nevykĺzne z ruky

Ponáhľate sa do práce, na tréning alebo do školy? Vždy s vami udrží krok a nikdy vám nevykĺzne z ruky! Fľaša mixéra je opatrená protišmykovým gripom, ktorý vám zaistí maximálne pohodlnú manipuláciu.

 

 

 

Jediné pootočenie 

Presne tak, stačí iba otočenie nádobou umiestnenou v mixéri a lahodné smoothie je na svete. Tritanová fľaša slúži priamo k mixovaniu, po mixovaní jednoducho vymeníte nože za viečko a môžete vyraziť. Viečko je pritom vybavené pútkom a špeciálnym dvojitým tesnením, takže sa nestane, že by sa vám smoothie vylialo trebárs do kabelky. Z fľaše sa navyše skvele pije napríklad počas chôdze, ale zároveň pohodlne zapadne do držiakov nápojov v aute

 

 

BPA free

Plast konkrétne tritan, z ktorého je nádoba vyrobená, sa môže pýšiť označením BPA free. To znamená, že neobsahuje zdraviu škodlivé bisfenoly. Pýtate sa, čo to vlastne tritan je? Jedná sa o moderný materiál, ktorý je pevný, ale v porovnaní so sklom ľahký. Vďaka svojej odolnosti voči teplu neuvoľňuje žiadne škodlivé látky do vášho nápoja či pokrmu, dokonca je odolný proti rozbitiu alebo poškriabaniu. Tritan je nielen bezpečný pre vaše zdravie, ale dá sa biologicky rozložiť, a tak nezaťažuje životné prostredie. Jeho najväčšia výhoda spočíva v tom, že neobsahuje BPA - Bisfenol A, čo je organická xdzlúčenina, ktorá sa používa pri výrobe plastov. Bisfenol A je nebezpečná chemická látka, ktorá môže spôsobiť celý rad zdravotných problémov, dokonca aj rakovinu prsníka. V súčasnosti sa objavuje nespočetné množstvo diskusií o negatívnych účinkoch bisfenolu A, nech sa už jedná o teórie, že spôsobuje ochorenie srdca, či negatívne pôsobí na fungovanie imunitného systému človeka. Nebezpečnosť bisfenolu A potvrdzuje aj to, že v roku 2010 EÚ zakázala dovoz a predaj dojčenských fliaš, ktoré bisfenol A obsahujú. Pripojila sa tak ku Kanade, Austrálii, a množstvu ďalších štátov.

 

 

 

Vyberte podľa svojho gusta

Chcete svoju kuchyňu oživiť nejakým veselým dizajnovým kúskom? Vyberte si spotrebič Concept zo 4 farieb a máte splnené.

 

 

Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393
Concept SM3393