CONCEPT SM 3000

CONCEPT SM 3000

CONCEPT SM 3000

Kód výrobku: SM3000

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Stolné mixéry

Najpredávanejšie Stolné mixéry

1
Stolný mixér Orava RM205, 500W 49,99
30,26
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Zdravý životný štýl

Stolný mixér Concept Power smoothie SM-3000 je súčasťou nového dizajnového radu Premium line od českej značky Concept. Mixér Concept bude nielen trendovým pomocníkom vo vašej kuchyni, ale predovšetkým ušetrí váš čas a prispeje k zdravšiemu životnému štýlu celej rodiny. Vďaka nemu si pripravíte skvelé smoothie z ovocia a zeleniny, polievky, omáčky, dezerty z mrazeného ovocia, náplne do múčnikov, kaše a rôzne druhy rastlinného mlieka. Naseká orechy, piškóty aj kocky ľadu.

Dokonalý výsledok 

Mixér je vybavený 6-timi vysoko kvalitnými nerezovými nožmi, ktoré disponujú ostrím s dlhou životnosťou. Spolu s extrémnym počtom otáčok 32 000 za minútu, zabezpečí takmer okamžité spracovanie vložených surovín. Výsledkom je jemná krémová konzistencia bez jednej jedinej hrudky. Všetky tieto parametre v kombinácii so silným výkonom vytvoria z SM 3000 nenahraditeľného pomocníka vo vašej domácnosti.

Ice, Pulse, Smoothie

Stolný mixér má celkom 3 prednastavené programy:

  • Ice - Program Ice vám pomôže dokonale pripraviť ľad priamo na mieru. Potom sa už stačí len riadiť svojou fantáziou a nápadmi, a potešiť svoju rodinu a kamarátov skvelými nápojmi.
  • Pulse - Počas tohto programu mixér seká potraviny, pri ktorých chcete kontrolovať konzistenciu, a je teda nutné včas proces prerušiť. Tento režim si budete pochvaľovať pri príprave RAW stravy aj pri príprave dezertov, kedy je potreba mať orechy alebo piškóty nasekané na určitú hrubosť.
  • Smoothie - Pomocou programu smoothie zvládnete ich prípravu za pár sekúnd.

 

Praktický vo všetkých smeroch

Mixér vlastní kvalitnú dvojlitrovú nádobu vyrobenú z Tritanu, odolného plastu, ktorý neobsahuje zdraviu škodlivý bisfenol. Moderný, pevný materiál je vybavený tesniacim viečkom a praktickou mierkou. Nádoba bola vyrobená tak, aby ju mohol používať pravák aj ľavák bez obmedzenia. Preto máte hneď 4 možnosti, ako nádobu umiestniť na telo mixéra. Súčasťou mixéra je stláčadlo, ktoré vám pomôže vytvoriť luxusnú domácu zmrzlinu. Okrem troch prednastavených programov si môžete nastaviť ďalších 24 rýchlostí mixovania a to všetko jednoduchým pootočením gombíka. Navyše všetky tlačidlá predvoľby sú modro podsvietené.

CONCEPT SM 3000
CONCEPT SM 3000
CONCEPT SM 3000
CONCEPT SM 3000
CONCEPT SM 3000
CONCEPT SM 3000
CONCEPT SM 3000
CONCEPT SM 3000
CONCEPT SM 3000