Colorado - Skriňa so zrkadlom (biela)

Colorado - Skriňa so zrkadlom (biela)

Colorado - Skriňa so zrkadlom (biela)

Kód výrobku: 745-0131/001

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
NÁBYTOK

Najpredávanejšie NÁBYTOK

1
2
Skladom
3
Skladom

Podať skromný popis nábytkového programu Coloradoje takmer nemožné. Originalita sprostredkovaná skrz možné  farebné variácie je natoľko význačná, že je jedným z popredných kvalít, ktoré sa týkajú jej vizuálnej stránky. Jednotlivé prvky je možné kombinovať do vami požadovanej zostavy, ktorá bude odpovedať vašim individuálnym možnostiam a potrebám. Každý prvok sa môže pýšiť kvalitným vyhotovením a veľkým množstvom ďalších pozitív. Všetko do seba jednoducho zapadne a nájde tak svoje miesto vo vašej predsieni. 

To isté platí pre skriňu so zrkadlomz rady Colorado. Ponúkne vám niečo málo úložného priestoru, ktorý je vždy využiteľný a to predovšetkým v predsieni. Vďaka výsuvnej šatníkovej tyčiľahko uložíte vaše šatstvo a získate o ňom dokonalý prehľad. Pohodlne sa dostanete aj do zadnej časti. Okrem šatníkovej tyče iste oceníte už spomínané zrkadlo, obojstrannú montáž alebo dve police

 

Korpus bol vyrobený z laminovaných drevotrieskových dosiek LDTD, ktoré sú typické svojou odolnosťou a kvalitou. Skrz vrchnú povrchovú úpravu sa dosky stávajú odolné voči vode. Určite oceníte jednoduchú údržbu, kedy na očistenie povrchu postačí len navlhčená handrička. Predná plocha bola zhotovená z drevovláknitých dosiek MDF. Tento typ dosiek je tiež vysoko odolný a typický pre jednoduchú údržbu. Pre atraktívnejší vzhľad bola zvolená vysoko lesklá povrchová úprava, ktorá zvyšuje exkluzivitu prvkov.

Medzi ďalšie kvality sa dajú bezpochyby zaradiť ABS hrany. Vďaka ním sú všetky prvky odolné voči nárazu a tým sa zvyšuje ich životnosť. Dosky sú vďaka týmto hranám odolnejšie, pevnejšie a navyše sa stávajú odolnejšími voči vlhkosti.

 

 

Výhody:

  • moderný štýl
  • kvalitný materiál
  • ABS hrany
  • 2x polica
  • výsuvná tyč
  • obojstranná montáž dverí

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD
  • dekor: biela

 

Dodávka:

  • demontované
Colorado - Skriňa so zrkadlom (biela)
Colorado - Skriňa so zrkadlom (biela)
Colorado - Skriňa so zrkadlom (biela)