Canon PowerShot SX410 IS

Canon PowerShot SX410 IS

Canon PowerShot SX410 IS

Kód výrobku: SX410IS

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Kompaktný digitálny fotoaparát PowerShot SX410 IS od popredného výrobcu v obore - firmy Canon. Vďaka svojej všestrannosti možno fotoaparát využiť, ako k foteniu, tak na natáčanie videí či filmov. Nenechajte sa však oklamať jeho malým telom, v ktorom skrýva veľký potenciál vrátane 20 Mpxa 40x zoomu.

Jednou z najväčších výhod fotoaparátu je bezpochyby 40x optický zoom, vďaka ktorému zachytíte aj tie najvzdialenejšie objekty v tých najmenších detailoch. 24mm ultraširokouhlý objektív zase skvele poslúži pre fotenie krajiny či veľkej skupinky ľudí. O mimoriadnu kvalitu snímok a ich vysokú detailnosť sa postará rozlíšenie 20 Mpx.

Fotoaparát bol ďalej vybavený prepracovaným ergonomickým gripom, ktorý je zárukou nielen pohodlného držania, ale aj vyššej stability pri robení snímky, a to aj po dlhšiu dobu. Ani s ním sa však nedá ubrániť jemnému roztraseniu a preto fotoaparát disponuje optickým stabilizátorom. Vďaka nemu sa fotoaparát automaticky prispôsobí a zaistí ostré a detailné zábery aj pri fotografovaní v zoome alebo pri nízkom osvetlení. Nemusíte sa tak už báť rozmazaných a nekvalitných fotografií spôsobených roztraseným fotoaparátom.

Prístroj dokáže navyše natáčať videá vo vysokom rozlíšení a umožňuje tak vytvárať kvalitné a stabilné filmy, a to aj za pohybu. Natáčania navyše zahájite stlačením jediného tlačidla, takzvaného Movie Button, a odpadá tak zložité prepínanie medzi fotoaparátom a kamerou. V akejkoľvek situácii môžete zahájiť natáčanie a máte tak istotu, že už vám nikdy neunikne ten dôležitý moment.

Pre uľahčenie fotenie dokonalých fotografií pripravil Canon režim Smart Auto, ktorý sám vyberie tie správne nastavenia fotoaparátu, či už fotíte čokoľvek. Na vás už zostane len zamieriť a stlačiť spúšť. Ak sa chystáte vziať fotoaparát na dlhší výlet a nemáte náhradnú batériu, využijete režim ECO, ktorý šetrí batériu a umožní na jedno nabitie odfotiť viac snímok. Vďaka radu zábavných a kreatívnych filtrov, potom máte možnosť experimentovať so svojimi fotografiami a pretvoriť ich v umelecké dielo.