Canon i-SENSYS LBP-6230dw

Canon i-SENSYS LBP-6230dw

Canon i-SENSYS LBP-6230dw

Kód výrobku: LBP6230DW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Najpredávanejšie Tlačiarne

1
2
3

Čiernobiela laserová tlačiareň Canon i-SENSYS LBP6230dw v elegantnom bielom prevedení je kompaktné, cenovo dostupnéa súčasne vysoko výkonnézariadenie, ktoré oceníte ako doma, tak v kancelárii. Zodpovedá súčasným požiadavkám na bezdrôtové pripojenie Wi-Fi pre ľahkú sieťovú tlač a tlač z mobilných zariadení. Okrem toho má aj vstavané sieťové rozhranie, takže si budete môcť vybrať pripojenie, ktoré vám najlepšie vyhovuje. Samozrejme vám potom budú k dispozícii sieťové funkcie a zdieľanie v rámci siete. Pomocou aplikácie Canon Mobile Printingbudete môcť jednoducho tlačiť z mobilných zariadení, ako sú smartphony alebo tablety so systémami Apple iOS a Android.

Model Canon i-SENSYS LBP6230dw sa pýši prvotriednou energetickou účinnosťou a tiež rýchlosťou tlače (až 25 strán za minútu) vo vysokej kvalite, ktorú ešte umocňuje technológia Quick First Printpre rýchly výstup prvého výtlačku a krátka doba zahrievania (len 10s po zapnutí). Maximálne mesačné vyťaženie je 8000 stránok. O kvalitu sa stará rozlíšenie 1 200 × 1200 dpi a technológie automatického zdokonalenia obrazu (AIR). Navyše táto tlačiareň vďaka fixačnej technológii On-Demand spotrebuje v režime spánkulen 0,9 W, je teda vysoko energeticky úsporná. S prispôsobiteľným režimom automatického vypnutia sa tlačiareň vypne po uplynutí prednastavenej doby. Čas a peniaze ďalej šetrí možnosť automatickej obojstrannej tlače.

Majitelia tejto tlačiarne sa budú môcť tešiť aj z mnohých ďalších výhod, medzi ktoré patrí napríklad tichý chod, ktorý vás nebude rušiť od ďalšej práce, a veľmi jednoduchá obsluha. Bezproblémové pripojenie k akémukoľvek počítaču zaručuje USB konektor. Canon LBP6230dw používa inovatívne recyklovateľnú All-in-One kazetu, ktorá zabezpečuje bezúdržbovú prevádzku a kvalitnú tlač. Obsahuje toner, valec a čistiace jednotky, a môžete ju vymeniť za pár sekúnd, bez toho aby ste sa zašpinili. Tlačiareň je dodávaná so štartovacou náplňou, ktorá má cca 60% kapacitu samostatne predávaných náplní.

Canon i-SENSYS LBP-6230dw
Canon i-SENSYS LBP-6230dw
Canon i-SENSYS LBP-6230dw