Menu
Menu

Canon EOS 700D Body zrcadlovka 18.0MPix

Canon EOS 700D Body zrcadlovka 18.0MPix

Canon EOS 700D Body zrcadlovka 18.0MPix

Kód výrobku: EOS700DBODY

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

Pomocou digitálnej zrkadlovky Canon EOS 700D vstúpite do sveta fotografií a plne rozviniete svoju kreativitu, Vytvárajte úžasné fotografie a videozáznamy s 18 Mpx snímačom. Vďaka ľahko použiteľnému dotykovému dispeju LCD Clear View II si zhotovovanie fotografií budete užívať.

Zachyťte každý detail pomocou 18MP snímača Hybrid CMOS AF. Fotoaparát EOS 700D vytvára snímky s nízkym šumom, ktoré možno tlačiť vo veľkých formátoch alebo orezať na dosiahnutie alternatívnych kompozícií. Nový procesor DIGIC 5 zabezpečuje 14-bitové spracovanie obrazu, ktoré zaručuje plynulé prechody a prirodzené farby. S týmto fotoaparátom sa môžete spoľahnúť, že vždy dosiahnete priamo špičkových výsledkov.

Snímajte filmy v rozlíšení 1080p a vychutnajte si správnu úroveň automatického alebo ručného ovládania. Technológia Hybrid AF umožňuje priebežne zaostrovať pri robení filmu a fotoaparát EOS 700D podporuje takmer tichú funkciu Servo AF pri zázname filmu pri použití kompatibilných objektívov STM. Zaznamenávajte stereofónny zvuk pomocou vstavaného alebo externého mikrofónu.

Sledujte pohybujúce sa objekty, aj keď sa pohybujú naprieč scénou, pomocou systému automatického zaostrovania obsahujúceho 9 krížových bodov AF. Zásluhou kontinuálneho snímania rýchlosťou 5 snímkov pre sekvenciu až 22 snímok už nikdy nezmeškáte rozhodujúci okamih.

Vyberajte kompozície pre fotografie a filmy z nových a zaujímavých uhlov pomocou dotykového displeja Clear View LCD II fotoaparátu EOS 700D s uhlopriečkou 7,7 cm (3,0"), pomerom strán 3:2 a variabilným uhlom natočenia. Fotografujte cez dav ľudí alebo vyberte dramatický pozorovací bod na úrovni zeme.

Fotoaparát EOS 700D je možné ľahko používať od okamihu, keď ho prvýkrát uchopíte. Fotografujte a zaostrujte jediným kliknutím na dotykovom displeji fotoaparátu a používajte špeciálne pohyby, ako sú stiahnutie prstov a potiahnutie, k navigácii pri prezeraní snímok. Fotografujte ľahko skvelé snímky. Automatický inteligentný scénický režim spoločnosti Canon analyzuje scénu a automaticky vyberá najvhodnejšie nastavenie pre fotoaparát.
Vyberte si z rady efektov kreatívnych filtrov, vrátane čiernobieleho zrnitého efektu, efektu lacného fotoaparátu alebo efektu miniatúry a prezrite náhľad. Tematické scénické režimy automaticky volia správne nastavenia pre fotografovaný objekt, zatiaľ čo kreatívny automatický režim ponúka väčšiu kontrolu nad faktormi, ako je rozmazanie pozadia, prostredníctvom intuitívneho rozhrania. Keď ste pripravení pokročiť vo vašom fotografovaní, zvoľte režim s predvoľbou clony alebo predvoľbou času či ručný režim, a získajte tak úplnú kontrolu nad svojimi snímkami.
Snímajte skvelé snímky aj pri slabom osvetlení, a to bez blesku, aby ste zachytili skutočnú atmosféru udalosti. Fotoaparát EOS 700D sa vyznačuje rozsahom citlivosti ISO od ISO 100 do 12800 (s možnosťou rozšírenia do ISO 25600). V režime Ovládanie HDR podsvietenie fotoaparátu vytvára tri rôzne expozície a spája ich v jednu, aby zachoval detaily v tieňoch a oblastiach s vysokým jasom. V režime Nočná scéna z ruky fotoaparát EOS 700D vyhotovuje viac snímok pri vysokých rýchlostiach uzávierky a spája ich dohromady, a tým zabraňuje rozmazaniu. Posuňte svoje fotografovanie ďalej pomocou rozsiahlej rady objektívov, príslušenstva a bleskov, ktoré tvoria systém EOS. O napájanie sa stará nabíjacia Li-ion batéria LP-E8 s výdržou približne na 440 fotografií.
Canon EOS 700D Body zrcadlovka 18.0MPix
Canon EOS 700D Body zrcadlovka 18.0MPix
Canon EOS 700D Body zrcadlovka 18.0MPix