Candy GCH 980NA1T

Candy GCH 980NA1T

Candy GCH 980NA1T

Kód výrobku: GCH980NA1T

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Nebaví vás neustále vešať mokrú bielizeň? Zverte ju sušičke Candy GCH 980NA1T, ktorá jej poskytne tú najlepšiu možnú starostlivosť a vás oslobodí od tejto nudnej činnosti. Najmodernejšia technológia Heat Pump System je doslova revolúciou v oblasti sušenia bielizne. Vďaka tepelnému čerpadlu je spotreba energie výrazne nižšia a prevádzka sušičky je tak značne úspornejšia. Preto sa tiež môže sušička Candy GCH 980NA1T pýšiť zaradením do energetickej triedy A+.

Starostlivosť o bielizeň je teraz ešte jednoduchšia vďaka systému Sensor Drying System, ktorý zaručuje vždy perfektné výsledky sušenia. Vnútorné senzory tejto technológie merajú úroveň vlhkosti bielizne a podľa potreby upravujú proces sušenia. Máte tak istotu, že bielizeň bude suchá podľa vašich predstáv. Celkom 19 programov vám poskytuje veľkú flexibilitu. Nájdete medzi nimi napríklad program pre ľahké žehlenie, program pre džínsy alebo pre košele alebo špeciálny program pre vlnu. V prípade, že sa ponáhľate a potrebujete mať bielizeň rýchlo suchú, využite rýchloprogram 40 minút. Ak potrebujete svoju bielizeň len oživiť a osviežiť, potom oceníte program Oživenie. Manipuláciu s bielizňou vám uľahčia veľké XXL dvierka.

Bubon z galvanizovaného plechu pojme až 8 kg bielizne, bez problémov tak usušíte aj objemné kusy, ako sú napríklad obliečky. Obojsmerný elektronický programátor je doplnený o 3D displej a spoločne zaručujú jednoduché a intuitívne ovládanie. O stave sušičky vás potom informujú LED kontrolky. Vďaka možnosti odložiť štart sušenia si môžete naplánovať spustenie tak, aby čo najlepšie vyhovovalo vašim potrebám.

Candy GCH 980NA1T
Candy GCH 980NA1T