CANDY GCC 581 NB

CANDY GCC 581 NB

CANDY GCC 581 NB

Kód výrobku: GCC581NB

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Kondenzačná sušička bielizne Candy GCC 581 NB vám uľahčí starostlivosť o vašu bielizeň. Už nebudete musieť neustále vešať mokrú bielizeň, jednoducho ju zveríte sušičke Candy GCC 581 NB a ona sa postará o to, aby bola dokonale suchá. Vďaka jej veľkej kapacite môžete naraz sušiť až 8 kg bielizne, bez obáv sa tak postará o bielizeň pre celú rodinu.

Celkom 6 stupňov sušenia a 3 úrovne teploty vám umožnia vybrať si to najvhodnejšie nastavenie pre vašu bielizeň. Vďaka šikovným senzorom technológie Sensor Drying System je výsledok vždy perfektný. Meria totiž vlhkosť v bielizni a po dosiahnutí vami zvolenej úrovne je chod sušičky zastavený. Nestane sa vám tak, že by ste nechtiac bielizeň presušili. Technológia Fuzzy logic optimalizuje spotrebu vody a energie tak, aby nebola väčšia ako je nutné. Medzi celkom 5 sušiacimi programami nájdete program pre bavlnu, jemné sušenie, ľahké žehlenie a špeciálny program pre vlnu. Program Oživenie vám umožní osviežiť vašu bielizeň. Automatická ochladzovacia fáza zabraňuje nadmernému stláčaniu tkanín a uľahčuje tak ich žehlenie.

 

Extra veľké XXL dvere vám umožní pohodlne vkladať aj vyberať vašu bielizeň. Obojsmerný elektronický programátor zaisťuje jednoduchú obsluhu. O priebehu sušenia a o stave sušičky vás informujú zabudované LED diódy. Výhodou je aj možnosť odloženia štartu chodu sušičky Candy GCC 581 NB až o 9 hodín.

CANDY GCC 581 NB
CANDY GCC 581 NB
CANDY GCC 581 NB