BTM2460/12 ROZBALENO

BTM2460/12 ROZBALENO

BTM2460/12 ROZBALENO

Kód výrobku: BTM2460_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Audio zľavnené

Najpredávanejšie Audio zľavnené

1
2
Roadstar HIF1899TUMPK ROZBALENO 199,00
132,05
Skladom
3
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – vybalené/vyskúšané.

Vynikajúcí zvuk

Hudební mikrosystém Philips BTM2460 / 12 dokonale doplní vašu domácnosť o kvalitný stereofónny zvuk a navyše umožní pripojiť ďalšie zariadenia cez rozhranie Bluetooth. S výkonom 20 W a funkciou Digital Sound Control získate skvelého spoločníka, ktorý pomôže vyniknúť vašej hudobnej zbierke.

Bluetooth umožňuje bezdrôtové párovanie s viacerými zariadeniami, z ktorých môžete následne prehrávať hudbu. U bežných bezdrôtových reproduktorov je možné však spárovanie iba s jedným zariadením v jeden okamih. Mikrosystém Philips BTM2460 / 12 umožňuje súčasné pripojenie viacerých zariadení. Táto funkcia sa skvele hodí pri posedeniach s priateľmi, večierkoch či do domácnosti, kde má každý rád svoj štýl.

Široké možnosti prehrávania

Vedľa diskov CD-R / RW a audio CD prehrá audiosystém tiež MP3-CD. Tento formát umožní na jeden disk vložiť mnohonásobne viac hudby než na klasické CD. Samozrejmosťou je prehrávanie hudby z externých USB zariadení, akými sú externé HDD alebo flashdisky. Pre staršie zariadenia je k dispozícii vstup Audio-in umožňujúci prehrať hudbu napríklad z MP3 prehrávača skrze audio kábel.

Kvalitnú reprodukciu bás zabezpečuje konštrukcia Bass Reflex, ktorej výsledkom je menšia skreslenie zvuku aj pri vysokých hlasitostiach. Nastavenia zvuku môžete upravovať vďaka funkcii DSC a tým optimalizovať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly.

Kompaktný dizajn kombinujúci tenké prevedenie a univerzálny vzhľad je navrhnutý tak, aby zapadol do každého interiéru. Okrem stojana je možné ho uchytiť aj na stenu bez obmedzenia funkčnosti.

BTM2460/12 ROZBALENO
BTM2460/12 ROZBALENO
BTM2460/12 ROZBALENO