Brother MFC-L2720DW

Brother MFC-L2720DW

Brother MFC-L2720DW

Kód výrobku: MFCL2720DWYJ1

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačiarne

Najpredávanejšie Tlačiarne

1
2
3

Multifunkčné zariadenia Brother MFC-L2720DW je ideálne zariadenie pre vašu kanceláriu či domácnosť, ktoré integruje tlačiareň, kopírku, skener aj fax. Ponúka aj možnosť bezdrôtového pripojenia a niekoľko funkcií pre zvýšenie produktivity.

 

Rychlý pomocník

Rýchlosť laserovej tlače je až 30 strán za minútu, vďaka čomu budú vaše dokumenty pripravené za minimálnu dobu. Taktiež je podporovaná automatická obojstranná tlač, čo vašu produktivitu ešte zvýši a navyše tak aj znížite náklady na papier. Tlačiť budete čiernobielo na maximálne formát papiera A4. Veľký zásobník papierov, ktorý pojme 250 listov vám zaistí pokojnejšiu prácu, kedy nebudete musieť tak často myslieť na to, že ho máte doplniť, rovnako tak to platí pre veľkokapacitné tonerové kazety.

 

Pohodlný tisk

Pripojenie k zariadeniu, z ktorého chcete tlačiť, môžete vykonať pomocou káblového pripojenia Ethernet, USB alebo pohodlnejším pripojením vďaka podpore bezdrôtového spojenia Wi-Fi. V prípade bezdrôtového pripojenia môžete tlačiť aj z vášho notebooku a to bez použitia káblov. Funkciou navyše je možnosť tlače z cloudových služieb bez použitia počítača. Môžete si tak vytlačiť dokumenty, ktoré máte uložené napr. na službe Google Drive, Dropbox alebo OneNote.

 

Skvělé funkce

Fax ponúka vertikálne rozlíšenie 92-392 dpi, horizontálne potom 203 dpi. Pri využití funkcie kopírovania môžete využiť maximálnu šírku kopírovaného dokumentu 210 mm.

Samozrejmosťou je automatické obojstranné kopírovanie (z podávača ADF), zväčšovanie či zmenšovanie kópií a to všetko v rozlíšení 600 x 600 dpi.

 

Vynikající vlastnosti

Skener podporuje farebné i čiernobiele skenovanie kompatibilné so štandardom TWAIN, WIA a ICA v rozlíšení 19200 x 19200 dpi (interpolované) a 600 x 2400 dpi (zo skla skenera). Skenovať môžete aj automaticky obojstranne vďaka podávaču ADF.

Všetky informácie sa vám budú zobrazovať na dotykovom LCD displeji s uhlopriečkou 6,8 cm, vďaka ktorému môžete multifunkčné zariadenie aj ovládať.

Brother MFC-L2720DW
Brother MFC-L2720DW
Brother MFC-L2720DW