Bosch SPV46MX01E POŠKODENÝ OBAL

Tovar je vypredaný

Bosch SPV46MX01E POŠKODENÝ OBAL

Kód výrobku: SPV46MX01E_ZT02
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Zlacnené vstavané spotrebiče

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má poškodený obal. 

Vstavaná umývačka Bosch SPV46MX01E

Vstavaná umývačka Bosch SPV46MX01E je so svojou šírkouiba 45 cm skvelou voľbou najmä do menšej kuchyne, kde chcete ušetriť miesto, ale nechcete zľaviť zo svojich nárokov na kvalitu spotrebiča.Medzi výhody tejto umývačky sa radí nízka spotreba,jednoduchá obsluha,tichá prevádzka aflexibilne nastaviteľné koše VarioFlex.

 


 

Tichá prevádzka

Prenechajte všetok špinavý riad zabudovateľnej umývačke Bosch, ktorápojme 10 obedových súprav.Spotrebič pracuje veľmi ticho a s tichým programom dosahuje hlučnosť iba 41 dB, takže môžete zapnúť umývačku aj večer a nebudete nikoho rušiť.Radí sa doenergetickej triedy A+, ktorá šetrí životné prostredie aj vaše výdavky za energie.

 


 

Technológia ActiveWater

Jedná sa opreplachovaciu technológiu, ktorá maximalizuje účinnosť a stará sa o ekologické oplachovanie.Zaisťuje presné rozloženie vody, optimalizovanú filtračnú technológiu, rýchlejšie ohrievanie a vyšší výkon čerpadla, vďaka ktorým je dosiahnuté dokonalejšia cirkulácia vody a šetrí vodu a energiu.

 


 

Dokonale umytý riad                                            

Systém AquaSensor riadi umývací proces pomocou svetelného lúča, ktorý zistí stupeň znečistenia riadu a podľa toho reguluje spotrebu vody.Podľa množstva zvyškov jedla, tuku alebo pozostatkov čistiaceho prostriedku systém vyhodnocuje, či v oplachovaní pokračovať alebo nie.

 


 

Automatický program

Iste oceníteautomatický program, ktorý nastavuje spotrebu vody, teplotu a dobu oplachovania presne podľa aktuálneho znečistenia.Tento program zabezpečujenajlepšie výsledky umývania a zároveň šetrí energiu a množstvo použitej vody.

 


 

Systém AquaStop

Umývačka je vybavenásystémom AquaStop, ktorý zahŕňa dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňu s plavákovým spínačom.Bezpečnostný systémgarantuje 100% ochranu proti poškodeniu vodou.

 


 

Funkcia LoadSensor

Funkcia LoadSensor automaticky šetrí vodu a energiu pri umývaní menšieho množstva riadu.Senzor zaplnenia poskytuje optimálne využitie vody aj vtedy, keď je umývačka naplnená len sčasti a šetrí tak vodu a elektrickú energiu.

 


 

Šetrné umývanie skla

Špičkový program naumývanie pohárov pri teplote 40 °C šetrne umýva vaše cenné kúsky skla a zaisťuje optimálne sušenie a žiarivý lesk.

 


 

InfoLight

Umývačka je vybavenáčerveným informačnom osvetlením, vďaka ktorému budete presne vedieť, či je umývačka stále v prevádzke alebo už dokončila umývací program.Vďakafunkcii odloženého štartu môžete pri zvolenom programe presne nastaviť požadovaný čas spustenia.

 


 

Systém košov VarioFlex

Spotrebič disponujesystémom košov VarioFlex, ktorý ponúka špičkovú flexibilitu vo vnútri umývačky.Horný kôš obsahuještyri posuvné prvky, ktoré poskytujú priestor pre poháre, hrnčeky a príbory.Vďaka posuvným sklápacím priehradkám ponúka priestor aj pre hrnce a väčšie kusy riadu.Zásuvka VarioDrawer zase pojme príbory a malé kuchynské potreby.

 


 

Systém DuoPower

Okrem striekacieho ramena umiestneného na dne je tu ajdvojité ostrekovacie rameno DuoPower umiestnené v hornom koši.Dve ramená zaisťujú presnú cirkuláciu vody a zaisťujú dokonale umytý riad v každom kúte umývačky.

 


 

Motor EcoSilence DriveTM

Umývačka Bosch je vybavenámotorom EcoSilence DriveTM, ktorý je tichý účinný a zabezpečuje nízku spotrebu elektrickej energie.Systém pracuje bez kief, veľmi ticho a dosahuje špičkových výsledkov.

 


 

Funkcia VarioSpeed ​​Plus

S funkciouVarioSpeed Plus dosiahnete perfektný výsledok za najkratšiu možnú dobu.Doba umývacieho programu sazníži až o 66 %.Program iste oceníte počas rodinnej oslavy alebo pri organizovaní večierku, keď budete rýchlo potrebovať čistý riad.

 


 

Výmenník tepla

S výmenníkom tepla umývačka dokážešetrne zaobchádzať s cenným sklom a porcelánom.Voda sa predhrieva v umývacom priestore, takže nedôjde k teplotným šokom.