Bosch SPV 69T80

Tovar je vypredaný

Bosch SPV 69T80

Kód výrobku: SPV69T80EU
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Vstavaná umývačka BoschSPV 69T80

Vstavaná umývačka Bosch SPV 69T80 je so svojou šírkou iba 45 cm skvelou voľbou najmä do menšej kuchyne, kde chcete ušetriť miesto, ale nechcete zľaviť zo svojich nárokov na kvalitu spotrebiča. Medzi výhody tejto umývačky sa radia nízka spotreba, jednoduchá obsluha, tichá prevádzka a flexibilne nastaviteľné koše VarioFlex Pro.

 

 


 

Tichý prevádzka

Prenechajte všetok špinavý riad zabudovateľné umývačke Bosch, ktorá pojme 10 obedových súprav. Spotrebič pracuje veľmi ticho a dosahuje maximálnu hlučnosti iba 44 dB, takže môžete zapnúť umývačku aj večer a nebudete nikoho rušiť. Radí sa do najúspornejšej energetickej triedy A +++, ktorá šetrí životné prostredie aj vaše výdavky za energie..

 


 

Technológia ActiveWater

Jedná sa o preplachovaciu technológiu, ktorá maximalizuje účinnosť a stará sa o ekologické oplachovanie. Zaisťuje presné rozloženie vody, optimalizovanú filtračnú technológiu, rýchlejšie ohrievanie a vyšší výkon čerpadla, vďaka ktorým je dosiahnuté dokonalejšia cirkulácia vody a šetrí vodu a energiu.

 


 

Dokonale umytý riad                                            

Systém AquaSensor riadi umývací proces pomocou svetelného lúča, ktorý zistí stupeň znečistenia riadu a podľa toho reguluje spotrebu vody. Podľa množstva zvyškov jedla, tuku alebo pozostatkov čistiaceho prostriedku, systém vyhodnocuje, či v oplachovaní pokračovať alebo nie.

 


 

Automatický program

Iste oceníte automatický program, ktorý nastavuje spotrebu vody, teplotu a dobu oplachovania presne podľa aktuálneho znečistenia. Tento program zabezpečuje najlepšie výsledky umývania a zároveň šetrí energiu a množstvo použitej vody.

 


 

Systém AquaStop

Umývačka je vybavená systémom AquaStop, ktorý zahŕňa dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňu s plavákovým spínačom. Bezpečnostný systém garantuje 100% ochranu proti poškodeniu vodou.

 


 

Funkcia LoadSensor

Funkcia LoadSensor automaticky šetrí vodu a energiu pri umývaní menšieho množstva riadu. Senzor zaplnenia poskytuje optimálne využitie vody, aj keď je umývačka naplnená len z časti a šetrí tak vodu a elektrickú energiu.

 


 

Funkcia IntensiveZone

Umývačka je vybavená funkciou IntensiveZone, ktorá zaisťuje vyšší tlak striekania a zvyšuje teplotu v dolnom koši. Funkcia je vhodná pre extrémne zašpinené hrnce a panvice.

 


 

Funkcia TimeLight

Funkcia TimeLight vám zobrazí na podlahe, že je spotrebič stále v prevádzke a uvidíte zostávajúci čas umývacieho programu. Navyše vám zobrazuje informácie o vývoji umývacieho cyklu.

 


 

Systém košov VarioFlex Pro

Spotrebič disponuje systémom košov VarioFlex, ktorý ponúka špičkovú flexibilitu a maximálne využitie umývačky. Zásuvka VarioDrawer s nastaviteľnými časťami zase pojme príbory a malé kuchynské potreby.

 


 

Systém DuoPower

Okrem striekacieho ramena umiestneného na dne je tu aj dvojité ostrekovacie rameno DuoPower umiestnené v hornom koši. Dve ramená zaisťujú presnú cirkuláciu vody a zaisťuje dokonale umytý riad v každom kúte umývačky.

 


 

Motor EcoSilence DriveTM

Umývačka Bosch je vybavená motorom EcoSilence Drive TM, ktorý je tichý účinný a zabezpečuje nízku spotrebu elektrickej energie. Systém pracuje bez kief, veľmi ticho a dosahuje špičkových výsledkov.

 


 

Funkcia VarioSpeed Plus

S funkciou VarioSpeed Plus dosiahnete perfektný výsledok za najkratšiu možnú dobu. Doba umývacieho programu sa zníži až o 66%. Program iste oceníte počas rodinnej oslavy alebo pri organizovaní večierku, keď budete rýchlo potrebovať čistý riad.