Bosch SMV 50L00

Tovar je vypredaný

Bosch SMV 50L00

Kód výrobku: SMV50L00EU
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Fotografia je ilustračná, tento model je k dispozícii bez dekoru, teda bez krytu dvierok.

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV 50L00

Hľadáte chytrého pomocníka do kuchyne, ktorý si poradí s vašim špinavým riadom? Ak áno, tak je vstavaná umývačka Bosch SMV 50L00 tá najlepšia voľba. Nájdete v nej praktického sluhu, ktorý nikdy nepovie nie a sníme z vás toto ťažké bremeno. Navyše je tento spotrebič veľmi šetrný a to vďaka technológii ochrany skla. Tá funguje na princípe, že neustále reguluje stupeň tvrdosti, pretože mäkká voda spôsobuje koróziu.
Iste sa vám zapáči aj systém AquaStop. Ten vám poskytuje celoživotnú záruku proti poškodeniu vodou. A to vďaka dvojvrstvovej prívodnej hadici, bezpečnostnému ventilu a podlahovej vani s plavákovým spínačom.
Najviac ale určite oceníte, že vďaka svojej nízkej spotrebe sa umývačka radí do energetickej triedy A++. To znamená, že je šetrná nielen k životnému prostrediu, ale predovšetkým k vašim rodinným úsporám.

 Výkon

Tiež neradi zapínate umývačku cez noc, pretože svojou hlučnosťou zvládne zobudiť aj susedov na konci ulice? Od teraz tento problém nebudete musieť riešiť. Hospodárny systém EcoSilende DriveTM sa o to postará. Je totiž neuveriteľne tichý, takže občas budete aj pochybovať o tom, či je umývačka vôbec aktívna. Ďalej tiež zaručuje nízku spotrebu elektrickej energie.
Je vám určite jasné, že aby sa umylo väčšie množstvo riadu, je tiež potreba viac vody a naopak. Z tohto dôvodu je spotrebič vybavený LoadSensor = senzor zaplnenia. Ten má za úlohu zistiť, z koľkých percent je umývačka plná a podľa toho nadávkovať správne množstvo vody.
Nové umývačky Bosch sa pýšia tzv. výmenníkom tepla. Vďaka nemu je s cenným sklom a porcelánom zaobchádzané s najväčšou starostlivosťouVoda sa totiž predhrieva v umývacom priestore, čo vedie k tomu, že nedochádza k teplotným šokom.

 Komfort

Prečo by ste sa mali vy prispôsobovať umývačke, keď ona sa môže prispôsobiť vám? Jedným z mnohých pomocníkov, ktorý vám to zaručí je funkcia odloženého štartu. Vďaka nej si môžete pri zvolenom programe nastaviťkedy chcete, aby sa spustil. Jednoducho ju naplníte, pridáte čistiaci prostriedok a nastavíte si čas, kedy má začať so svojou prácou.
Ďalej iste oceníte automatické programy, ktoré nastavujú spotrebu a teplotu vody a dobu oplachovania automaticky podľa úrovne znečistenia. To má za následok veľkú úsporu vody a energie, ale predovšetkým dokonalé výsledky.
Poslednou pomôckou, ktorá zaručí, že všetko bude na svojom mieste je špeciálny košík Vario, ktorý môžete ľahko umiestniť do dolného koša a naskladať do neho príbory.

 Úspora

Ako by sa vám páčilo, keď by umývačka nielen dokonale umyla špinavé riady, ale navyše ste vďaka nej ešte ušetrili? Zdá sa vám to ako nereálne? Tak to budete milo prekvapení. Tento spotrebič disponuje veľkým množstvom funkcií, ktoré šetria ako rodinný rozpočet, tak aj váš čas.
Nová moderná preplachovacia technológia ActiveWater zlepšuje účinnosť a zabezpečuje ekologické oplachovanie, vďaka ktorému je zabezpečený dokonale čistý riad. To má na svedomí cielené rozloženie vody, optimalizovanie filtračnej technológie, rýchlejšie ohrievanie a vyššiu výkonnosť čerpadiel, ktoré zabezpečujú lepšiu cirkuláciu vody.
Systém AquaSenzor si svetelným lúčom zistí typ a stupeň znečistenia a sám automaticky reguluje spotrebu vody.
Poznáte ten pocit, kedy potrebujete nutne pustiť umývačku, ale ona je len z polovice plná? Od teraz už to nebude vadiť, a to vďaka funkcii HailfLoad. Tá je špeciálne prispôsobená na umývanie menšieho množstva náplne.
Posledným dokonalým pomocníkom je funkcia VariSpeed, tá vám zaručí, že budete môcť znížiť dobu programu až na polovicu.