Bosch SMV 46KX05 POŠKODENÝ OBAL

Tovar je vypredaný

Bosch SMV 46KX05 POŠKODENÝ OBAL

Kód výrobku: SMV46KX05E_ZT02
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Zlacnené vstavané spotrebiče

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má poškodený obal. 

S plne vstavanou umývačkou Bosch SMV 46GX00E dosiahnete skvelé výsledky umývania riadu s minimálnou spotrebou vody. Je radená v nízkej energetickej triede A ++, čo zaručuje nižšie náklady na prevádzku a šetrnejší prístup k životnému prostrediu. Je určená pre celých 13 súprav riadu a na výber máte z 6 programov. Veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie je zabezpečené pomocou tlačidiel a nastavenie je vidieť na prehľadnom displeji, ktorý Vám tiež signalizuje dochádzajúce leštidlo či soľ.

 

Tichá a výkonná

Vďaka technológii ActiveWater dosiahnete maximálnu účinnosť umývania s nižšou spotrebou vody a energie. Priemerná spotreba vody na jeden umývací cyklus je 9,5 litra.Extra tichý chod, iba 44 dB, zabezpečí, že Vás nebude vôbec rušiť. Systém košov VarioFlex Vám zaistí jednoduché nastavenie košov a pomôže tak dosiahnuť viac miesta pre Vaše riady.

Automatický program

Vďaka automatickému programu si umývačka sama určí spotrebu vody, teplotu vody a dobu oplachovania, ktoré sú nastavené presne podľa úrovne znečistenia. Týmto spôsobom sa zaistia najlepšie výsledky umývania a zároveň úspora vody a energie.

 

 

InfoLight

Umývačka Bosch SMV 46GX00 je vybavená funkciou InfoLight - červený bod premietaný na podlahu, keď je umývačka v prevádzke. Červené svetielko Vás informuje, či je umývačka stále v prevádzke, alebo či už prácu dokončila. Nemusíte sa teda báť, že by ste umývačku otvorili ešte pred dokončením umývacieho programu.

 

Funkcia VarioSpeed Plus

VarioSpeed Plus Vám zníži dobu umývacieho cyklu až o 66 %, ale pritom zachová vysokú účinnosť umývania. Dosiahnete tak perfektný výsledok za čo najkratšiu možnú dobu. Program je vhodný ak potrebujete rýchlo umyť riad v priebehu oslavy alebo večierka, jednoducho aktivujete funkciu VarioSpeed Plus a čistý riad máte onedlho znovu k dispozícii.

 

Umývacie programy:

  • Intenzívny 70 °C
  • Auto 45 - 65 °C
  • Eco 50 °C
  • Sklo 40 °C
  • Hodinový 65 °C
  • Tichý 50 °C