Bosch SMS 58N82 VADA VZHĽADU, ODRENINY

Tovar je vypredaný

Bosch SMS 58N82 VADA VZHĽADU, ODRENINY

Kód výrobku: SMS58N82EU_ZT11
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má škrabanec, deformácie na ľavom boku.

Voľne stojaca umývačka Bosch SMS58N82EU sa vďaka svojej nízkej spotrebe nachádza v energetickej triede A ++, takže šetrí nielen vaše výdavky, ale aj životné prostredie.

Kapacita umývačky je 14 obedových súprav, takže vždy umyjete všetko, čo potrebujete. Riad môžete uložiť do jedného zo strieborných XXL umývacích košov s madlom či do príborovej zásuvky Vario. Ďalej sa vo vnútri umývačky nachádza 2 sklopné priehradky v hornom koši, 4 sklopné priehradky na taniere v dolnom koši a 2x2 odkladacie plochy pre hrnčeky.Horný kôš možno vďaka systému RackMatic nastaviť do 3 výškových úrovní.

K dispozícii je 5 programov, medzi ktoré patrí Intenzívny 70 ° C, Auto 45-65 ° C, Eco 50 ° C, Rýchly 45 ° C a predumytie, 2 špeciálne funkcie VarioSpeed a HygienaPlus a 4 teploty. Je úplne na vás, či budete používať klasické prostriedky, či 3in1 tablety. Funkcia Auto 3in1 automaticky prispôsobí umývanie podľa aktuálneho umývacieho prostriedku. Vďaka technike striedavého umývania bude váš riad vždy perfektne čisté.

Regeneračná elektronika vám zaistí nižšiu spotrebu špeciálnej soli a vody so zachovaním skvelých výsledkov umývania. Elektronika sleduje každú novú dávku čerstvej vody a podľa nastaveného stupňa tvrdosti rozhoduje o tom, kedy je potrebná regenerácia zmäkčovača vody.

Na ovládacom paneli sa nachádza červený elektronický ukazovateľ zostávajúceho času, vďaka ktorému budete vždy vedieť, kedy program skončí. Začiatok umývania je možné posunúť až o 24 hodín. Nechýba tu ani elektronické blokovanie tlačidiel, brániace nechcenému zapnutiu či zmenám programu. Pokiaľ dochádza soľ či leštidlo, umývačka vás pomocou elektronického ukazovateľa automaticky upozorní.

 

 

Výmeník tepla

Vďaka výmenníku tepla bude skvele postarané o vaše cenné sklo či porcelán. Voda sa predhrieva v umývacom priestore, aby nedochádzalo k teplotným šokom. 

Senzor naplnenia

Otočný senzor rozozná hladinu vody a zistí množstvo riadu vo vnútri umývačky a podľa toho automaticky prispôsobí množstvo vody potrebné na umytie riadu. Ak sa v umývačke nachádza väčšie množstvo riadu, je potreba viac vody, aby sa riad odmočil. Naopak na umytie menšieho množstva riadu je potreba menej vody. Vďaka senzoru naplnenia dochádza k ideálnemu využitiu vody aj pri čiastočne plnej umývačke, čím šetrí nielen vodu i energiu.

Elektronická funkcia odloženia

Prispôsobte si čas spustenia zvoleného programu podľa svojich predstáv. S funkciou odloženého štartu môžete umývačku spustiť kedykoľvek počas dňa či noci. Na prehľadnom displeji sa vám po zapnutí programu vždy zobrazí zostávajúci čas do spustenia. 

HygienaPlus

Funkcia HygienaPlus vám zaručí maximálnu hygienu vďaka antibakteriálnemu umývaniu. Teplota pri oplachovaní je až 70 ° C a celé oplachovanie prebieha po dobu približne 10 minút. Funkcia HygienaPlus je preto ideálna pre ľudí s vysokými nárokmi na hygienu, napríklad domácnosti s malými deťmi alebo alergici.

AquaSenzor

AquaSenzor reguluje spotrebu vody podľa druhu a sily zašpinenia riadu. Cirkulujúca voda je kontrolovaná infračerveným lúčom, ktorý zisťuje prítomnosť čiastočiek potravín, tukov alebo čistiaceho prostriedku. Podľa aktuálnej situácie umývačka rozhodne, či bude umývanie pokračovať, alebo musí byť privedená čistá voda.

AquaStop

Súčasťou systému AquaStop je špeciálna dvojstenná prívodná hadica, bezpečnostný ventil a spodná vaňa s plavákovým spínačom. Umývačka je tak na 100% chránená proti škodám spôsobeným únikom vody. 

Dávkovací asistent

Vďaka dávkovaciemu asistentu spadne čistiaca tableta priamo do malej záchytnej misky, kde ju presne mierený prúd okamžite rozpustí. Tým sa prostriedok dostane rovnomerne do celého priestoru umývačky a zaistí skvelé výsledky umývania. 

VarioSpeed

Vďaka funkcii VarioSpeed môžete znížiť dobu umývania na polovicu s dosiahnutím stále skvelých výsledkov umývania aj sušenia.

Systém košov VarioFlex

Vďaka sklopným a deliteľným etažérom, sklopným radom tŕňov v hornom a dolnom koši a priehradkou na príbory v hornom koši dosiahnete ešte vyššiu variabilitu. S pomocou výškovo nastaviteľného horného koša so systémom RackMatic môžete prispôsobiť výšku horného koša a vytvoriť si tak dostatok miesta pre väčšie hrnce a iné riady v spodnom koši.

Príborová zásuvka Vario

Získajte ešte viac miesta pre umývanie príborov či iného kuchynského náčinia.

EcoSilence Drive

Motor EcoSilence Drive vyniká svojou dlhou životnosťou, je obzvlášť tichý a úsporný. Všetko vďaka inovatívnemu permanentnému magnetu.