Bosch SMS 50L18

Tovar je vypredaný

Bosch SMS 50L18

Kód výrobku: SMS50L18EU
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Umývačky riadu

Voľne stojaca umývačka od renomovanej firmy Bosch SMS 50 L 18 v nerezovom prevedení vyniká priestrannými a zľahka polohovateľnými košmi na riad, ktoré pojmú až 12 obedových súprav riadu súčasne. Sľubuje pekný dizajn, kvalitu a spoľahlivosť. Umývačka patrí do úspornej energetickej triedy A++, je teda veľmi šetrná ako k životnému prostrediu, tak k vašim účtom za elektrinu. Na výber budete mať z 5 programov s rôznymi teplotami vody. Programy Intenzívny 70 °C a InvensiveSmart si poradia aj so zaschnutými zvyškami potravín na riade, program Eco 50 °C je najvýhodnejší z hľadiska úspory vody a elektrickej energie, program Auto 45-65 °C sa hodí pre bežne zašpinené riady a Rýchly 45 °C program využijete napríklad vtedy, keď si počas prípravy obeda uvedomíte, že nemáte dostatok čistého riadu. O aktuálnom nastavení a priebehu cyklu vás potom bude spoľahlivo informovať praktický displej, na ktorom zistíte tiež zvyškový čas v minútach.

Vnútorný priestor umývačky Bosch SMS 50 L 18 ponúka výškovo nastaviteľný horný kôš RackMatic, sklopné priehradky na taniere, kôš na príbory, špeciálny držiak na poháre a odkladaciu plochu na hrnčeky. Vďaka efektívnemu usporiadaniu košov Vario sa do umývačky dá bezpečne uložiť skutočne veľké množstvo rôzneho riadu. Funkcia IntenzivZone umožňuje ešte efektívnejšie umývanie riadu v tomu určenej zóne umývačky. Trieda A u umývania aj sušenia je však zachovaná za všetkých okolností. Táto umývačka s výkonným motorom úsporným systémom umyje váš riad skutočne šetrne a efektívne.

Umývačke Bosch SMS 50 L 18 nechýbajú šikovné funkcie, ktoré umývanie skvalitnia a zjednodušia. Patrí medzi ne napríklad funkcia VarioSpeed pre rýchle umývanie a sušenie, funkcia dávkovací asistent pre používanie tabliet, alebo praktické odloženie štartu, ktorým si budete môcť nastaviť začiatok umývania až o 24 hodín neskôr. S maximálnou hlučnosťou 46 dB (A) nie je problém nechať umývačku bežať cez noc, a využiť tak nižšieho tarifu za elektrinu. Bezpečnostná poistka AquaStop ručí za to, že pri poruche nedôjde k pretečeniu spotrebiča a zaplaveniu vašej kuchyne. Elektronický ukazovateľ nedostatku soli a leštidla vás včas upozorní na nutnosť ich doplnenia. Regeneračná elektronika zaisťuje odvápnenie vody a technika striedavého umývania ďalej šetrí jej spotrebu. Vaše deti budú vďaka detskej poistke a elektronického blokovania tlačidiel tejto umývačky pri pohybe v kuchyni aj naďalej v bezpečí.