Bosch SMI 58L15

Tovar je vypredaný

Bosch SMI 58L15

Kód výrobku: SMI58L15EU
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

 

Fotografia je ilustratívna, tento model je k dispozícii bez dekoru, teda bez krytu dvierok.

Umývačka Bosch SMI 58L15 vyniká svojou veľkou šetrnosťou k životnému prostrediu a vášmu rozpočtu. Spadá do energetickej triedy A ++, čo zaručuje ekonomické umývanie riadu. Prednosťou umývačky je systém košov VarioFlex s príborovou zásuvkou Vario, ktorý poskytuje viac miesta pre ukladanie riadu. Za zmienku stojí tiež praktická funkcia VarioSpeed, vďaka ktorej budete mať čisté a suché riady za polovicu času. V umývačke je ďalej zabudovaná napríklad technológia ochrany skla, ktorá sa postará o šetrné umývanie cenného skla či porcelánu.

 

 

VÝKON

   Aquastop

Systém AquaStop sa skladá z dvojvrstvovej prívodnej hadice, bezpečnostného ventilu a podlahovej vane s plavákovým spínačom zaisťujúcim 100% ochranu proti poškodeniu vodou.

 

 

 

 

 

 

 

EcoSilence DriveTM

Pro zvýšení účinnosti umytia prišlo k vyvinutí hospodárného systému EcoSilence DriveTM, který je neobyčajne tichý, účinný a zaisťujúci nízku spotrebu elektrickej energie. Systém EcoSilence DriveTM pracuje bez kartáčov veľmi ticho a zaručuje skvelé výsledky.

 

 

 

   Výmenník tepla

Umývačka riadu s výmenníkom tepla zaobchádza s cenným sklom a porcelánom veľmi šetrne. Umývačka poskytuje vášmu cennému riadu mimoriadnu starostlivosť, a tak nedochádza k jeho poškodeniu. Voda sa predhrieva v umývacom priestore, aby nedochádzalo k teplotným šokom.

 

 

 

 

 

 

 

   Funkcia IntensiveZone 

Funkcia IntensiveZone zaisťuje vyšší tlak striekania a zvyšuje teplotu v dolnom koši. Taká funkcia zaisťuje optimálne umývanie silne zašpinených hrncov a panvíc, zatiaľ čo oveľa chúlostivejší riad možno umývať v hornom koši.

 

 

   LoadSensor

Množstvo riadu zisťuje otočný senzor, ktorý rozozná hladinu vody. Pre väčšie množstvo riadu je potrebné viac vody, aby sa riad odmočil a hladina vody sa tak znižuje. V takom prípade umývačka riadu nadávkuje väčšie množstvo vody. Naopak na umytie menšieho množstva riadu je potrebné menšie množstvo vody. Senzor zaplnenia poskytuje optimálne využitie vody, dokonca aj pri umývaní polovičná alebo čiastočne plná umývačka, a šetrí vodu a elektrickú energiu.

 

 

 

 

 

 

KOMFORT

Automatické programy

Spotreba vody, teplota vody a doba oplachovania sú nastavované presne podľa úrovne znečistenia. Vďaka tomu sú zaistené najlepšie výsledky umývania a zároveň úspora vody a energie.

 

 

 

Systém košov VarioFlex

Systém košov VarioFlex ponúka špičkovú flexibilitu vnútri strieborných košov. Horný kôš sa skladá zo štyroch posuvných prvkov (dve sklopné priehradky a dve police) a poskytuje priestor pre poháre, omáčniky, hrnčeky a príbory, ale aj pre poháre na dlhých stopkách a hrnce. Štyri posuvné sklápacie priehradky možno využiť pre väčšie hrnce a riady.

 

 

 

 

 

 

   Elektronická funkcia odloženia

Funkcia odloženého štartu vám umožní u vybraného programu nastaviť požadovaný čas spustenia. Pomocou tejto funkcie môžete váš spotrebič pohodlne ovládať podľa svojich potrieb a možností. Po spustení programu sa na displeji zobrazí presný čas zostávajúci do spustenia.

 

 

 

Zásuvka VarioDrawer

Zatiahnuteľné Vario zásuvka predstavuje tretiu úroveň pre vkladanie vášho riadu. Jedná sa o ideálne miesto pre príbory a malé kuchynské potreby ako sú napríklad naberačky alebo šľahač. Vďaka tomu je celý systém viac flexibilné a vy máte vo vnútri umývačky viac priestoru. Košík na príbory umiestnený v dolnom koši je možné nahradiť zásuvkou VarioDrawer, ktorá má kapacitu až 14 štandardných súprav riadu v 60 cm umývačke a 10 štandardných súprav riadu v 45 cm umývačke riadu.