Bosch MMB64G3M POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Tovar je vypredaný

Bosch MMB64G3M POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Kód výrobku: MMB64G3M_ZT08
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príprava potravin ZLACNENÉ

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý. 

Tichý

Bosch Silent Mixx MMB64G3Mseká  a mixuje rýchlo, spoľahlivo a hlavne ticho. Silent Mixx je najtichší mixér od značky Bosch vďaka inovatívnemu systému redukcie hluku. Aj napriek veľmi tichej prevádzke sa vyznačuje veľkou silou (800 W), ktorá zvládne rozdrviť ľad aj nasekať bylinky. Robustná nádoba ThermoSafe je vyrobená z termo skla, ktorá zaručí bezpečné mixovanie horúcich polievok i studených nápojov.

 

Nerezový nôž


 Mixér je vybavený nerezovým nožom Easy Click, ktorý zaručuje tie najlepšie výsledky v sekanie, drvenie, krájanie a mixovanie. Sekáčik možné vybrať a ľahko vyčistiť. Súčasťou mixéra je veľká nádoba s kapacitou 2,3 ​​l a úžitkovým objemom 1,5 l s možnosťou pridania filtra pre výrobu smoothies. Ďalej je k dispozícii malý sekáčik pre rýchle sekanie byliniek, cibule alebo korenie.
 

Programy

Mixér Silent Mixx MMB64G3M má 3 automatické programy pre výrobu smoothies, sekanie a drvenie ľadu. Ďalej potom plynulú reguláciu a funkciu Pulse. Nerezové telo mixéra s podsvieteným manuálnym ovládaním pristane každej kuchyni. Všetky plasty, ktoré sa dostanú do kontaktu s jedlom, sú bez obsahu BPA.