Bosch KGN 39VW31 VADA VZHĽADU, ODRENINY

Tovar je vypredaný

Bosch KGN 39VW31 VADA VZHĽADU, ODRENINY

Kód výrobku: KGN39VW31_ZT10
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má odretý lak cca 2 cm na vonkajšie hrane dverí.

Kombinovaná chladnička Bosch KGN 39VW31 je úsporný spotrebič, ktorý poskytne dostatok chladiaceho priestoru aj pre početnejšie rodiny. Najmodernejšie technológie, ktorými je tento spotrebič vybavený, zvyšujú užívateľský komfort, ale hlavne pomáhajú uchovať vaše potraviny dlhšie čerstvé. Svojou spotrebou sa radí do veľmi úspornej energetickej triedy A++, takže oproti starým chladničkám je jej prevádzka oveľa lacnejšia.

Chladiaci priestor ponúka objem 268 l, pohodlne teda vnútri uskladníte aj veľký nákup. Systém MultiAirFlow vyfukuje chladný vzduch na rôznych miestach chladničky tak, aby pomaly, avšak plynulo prúdil. To zabraňuje vysychaniu potravín a zároveň zaisťuje rovnomernú teplotu v celom vnútornom priestore. Vďaka systému NoFrost môžete dať zbohom otravnému odmrazovaniu chladničky. Vlhký teplý vzduch je odvádzaný preč a námraza tak nemá šancu vzniknú. Na vaše potraviny je k dispozícii celkom 5 políc z bezpečnostného skla, pričom hneď 4 z nich sú tzv. EasyAccess Shelf. Tieto police sú navrhnuté na maximálnu prehľadnosť a na ľahký prístup. Veľkým benefitom je priehradka na ovocie a zeleninu CrisperBox. Tento zásobník udržiava optimálny stupeň vlhkosti a uchováva tak ovocie a zeleninu dlhšie čerstvé a chrumkavé. Priehradka ChillerBox je určená hlavne pre ryby a mäso. Vnútri udržuje ešte nižšiu teplotu, ako je vo zvyšku chladničky, a tak udržiava chúlostivé potraviny čerstvé. Na fľaše je určený špeciálny drôtený držiak. Kvalitné osvetlenie vnútorného priestoru zaisťujú LED diódy, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou a energetickou nenáročnosťou.

Mraziaca časť s objemom 86 l je rozčlenená do 3 priehradiek. VarioZone vám však umožňuje niektoré odkladacie plochy vybrať a zväčšiť tak flexibilitu ukladacieho priestoru. Pre väčšiu prehľadnosť máte k dispozícii kalendár zmrazených potravín. Funkciu supermrazenie využijete v prípade, že budete zamrazovať väčšie množstvo potravín naraz, napríklad počas zberu ovocia. Táto funkcia zníži teplotu vo vnútri mraziaceho priestoru a zabráni tak čiastočnému rozmrazeniu už uskladnených potravín. V prípade zvýšenej teploty v mraziacom priestore vás na túto skutočnosť chladnička Bosch KGN 39VW31 upozorní akustickým signálom. Rovnako tak urobí aj v prípade nedovretých dverí.

 

 

NoFrost

Raz a navždy odpadá nepríjemné a časovo náročné ručné odmrazovanie a odstraňovanie námrazy v mraziacom priestore. Pomocou ventilátora sa vlhký teplý vzduch odvádza z vnútorného priestoru do centrálneho výparníka. Tam sa ochladzuje, vlhkosť sa na výparníku zráža ako inovať a pravidelne sa topí. Studený suchý vzduch sa ventilátorom rozvádza rovnomerne do celého vnútorného priestoru. Voda z topiacej sa námrazy odteká odtokovým kanálikom von do záchytnej misky nad kompresorom, odkiaľ sa odparí.

CrisperBox

Priehradka CrisperBox neponúka len veľký skladovací priestor na ovocie a zeleninu, ale ich udrží dlhšie čerstvé. Postará  sa o to optimálny stupeň vlhkosti, ktorý  môžete regulovať podľa  vlastnej potreby a druhu potravín.

ChillerBox

Priehradka ChillerBox je bezpečné miesto na mäso, ryby, syry a na údeniny. Tieto potraviny uchová až 2x dlhšie čerstvé! Chladný prúd  vzduchu  vedený z mraziaceho priestoru prispieva k zníženiu teploty v ChillerBoxe o 2 – 4 °C, než je vo zvyšku chladiacej časti. Preto je táto priehradka aj užitočným pomocníkom pri rýchlejšom ochladzovaní nápojov. V priehradke ChillerBox si potraviny dlhšie zachovajú čerstvosť a nedochádza k prenosu nežiaducich pachov  do okolitého chladiaceho priestoru. Ďalšia inovácia je vlnkovitý profil dna, ktorý zamedzuje kontaktu potravín s kondenzovanou vodou.
 

LED

Príkladom podarenej kombinácie skvelého  dizajnu a energetickej nenáročnosti je stropné LED osvetlenie. Vďaka optimálnemu umiestneniu je celý vnútorný priestor dokonale osvetlený, LED svetlo  spotrebuje len nepatrné množstvo energie  a vydrží počas celej životnosti spotrebiča.

SuperFreezing (Supermrazenia)

Funkcia supermrazenia slúži na udržanie teploty nastavenej v mraziacom priestore aj v prípade, že sa doň vkladajú nové čerstvé potraviny. Tlačidlo „super“ znižuje teplotu vnútri v mraziacom priestore. V závislosti od množstva vkladaných potravín treba túto funkciu aktivovať až 24 hodín vopred. Užitočná hodnota: zabráni sa čiastočnému roztopeniu uskladnených mrazených potravín.

FreshSense

Díky optimálním podmínkám pro skladování jsou vaše potraviny skladovány s ideální konzistencí; např. zmrzlina není ani příliš měkká ani příliš zmrzlá. Rozhodujícím faktorem pro dosažení čerstvosti a chuti je konstantní vnitřní teplota. Senzory FreshSense neustále monitorují okolní teplotu a řídí teplotu v chladničce a mrazničce. Výsledkem je konstantní teplota uvnitř chladničky nezávisle na okolní teplotě.

Multi Airflow

Plynulé, ale mierne šírenie chladného vzduchu do rôznych chladiacich rovín obmedzuje vysychanie a zhoršovanie kvality potravín. Vyfukovaním chladného vzduchu na rôznych miestach chladiaceho priestoru podporovaným ventilátorom sa chladný vzduch mierne, ale pritom plynule šíri do všetkých rovín chladiaceho priestoru a postará sa o rovnomernú teplotu na všetkých miestach chladničky a o šetrné chladenie uskladnených potravín.