Menu
Menu

Bosch HMT 85DR53

Bosch HMT 85DR53

Bosch HMT 85DR53

Kód výrobku: HMT85DR53

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Dávate prednosť zdravému jedálničku plnému zeleniny? Chcete variť rýchlo a zároveň chutne? Vyskúšajte vstavanú parnú rúru Bosch HMT 85DR53, vďaka ktorej pripravíte celej svojej rodine fantastické pokrmy, ktoré utužia ich zdravie. Varenie v pare je natoľko šetrné, že v zelenine uchová väčšinu vitamínov, ktoré vaše telo potrebuje. A keďže iste nechcete u rúry stráviť dlhé hodiny, disponuje parná rúra množstvom chytrých funkcií, ktoré šetria váš čas aj peniaze.

Parná rúra Bosch HMT 85DR53 ponúka 22litrový vnútorný priestor v nerezovom prevedení. Parný generátor je umiestnený priamo vo vnútri varného priestoru, teda je zaistená maximálna efektivita parného varenia. Zásobník na vodu má objem 0,9 litrov, čo vám postačí pokojne na prípravu celého menu. Teplotu pary možno nastaviť v piatich stupňoch od 40 do 100 stupňov Celzia.

Aby ste mali pri varení čo možno najvyšší komfort, je vstavaná rúra Bosch HMT 85DR53 vybavená AutoPilotom 20, z ktorého ponuky si vyberiete jeden z dvadsiatky prednastavených automatických programov. Stačí jedno kliknutie a vaše jedlo bude perfektne pripravené.

Vďaka kompaktným rozmerom vstavanej parnej rúry Bosch HMT 85DR53 nebudete mať problém usporiadať vašu kuchyňu. Dvierka sa otvárajú do boku sprava. Ovládanie rúry je veľmi jednoduché. Všetky nastavenia vykonáte pomocou otočného, zásuvného gombíka a tlačidiel. nastavenie skontrolujete na červeno podsvietenom displeji.

Bosch HMT 85DR53
Bosch HMT 85DR53