Blaupunkt PP10WH (White)

Tovar je vypredaný

Blaupunkt PP10WH (White)

Kód výrobku: PP10WH
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Rádioprijímače

Nosíte svoju hudbu vždy so sebou a potrpíte si na kvalitné spracovanie a premyslený dizajn? Potom sa vám nové rádio Blaupunkt PP10 v elegantnej bielej farbe doslova trafí do vkusu. Základom tohto retro prehrávača je klasický rádiový dizajn a malé prenosné telo, ktoré si vždy vezmete tam, kde je ho potrebné. O maximálnu kvalitu príjmu sa stará teleskopická anténa, a veľký LCD displej zaisťuje najlepšiu možnú orientáciu v ovládaní. Displej je navyše modro podsvietený, takže vás nesklame ani v noci. Nielen zábudlivé hlavy poteší pamäť na 30 staníc a pre tých, čo nemajú radi slúchadlá je tu výkonný mono reproduktor, ktorý ponúkne dostatočnú hlasitosť pre počúvanie vo viacerých ľuďoch napríklad na vašich outdoorových výpravách.

Že vám obyčajné rádio nestačí? To zaiste, doba pokročila a tak aj tento krásavec ponúka to najlepšie. Prehrať si tak môžete zbierku svojej obľúbenej hudby uloženej na USB flashdisku, alebo dokonca na SD karte. Pokiaľ máte svoju najlepšiu hudbu uloženú v MP3 prehrávači alebo mobilnom telefóne so slabým výkonom, ani vtedy nie je dôvod na smútok. Pomocou AUX vstupu (3,5 mm jack kábel) si aj túto muziku pustíte z hlasného reproduktora svojho nového rádia.

Nadšený cestovateľ sa iste bude zaujímať aj o výdrž batérie a možnosti jej výmeny pre dlhšie túry bez možnosti nabíjania. Prehrávač je osadený štandardizovanou batériou BL-5C, ktorá je hojne používaná napríklad u mobilných telefónov Nokia, nie je problém si ich teda zaobstarať viac a mať zásobu energie aj na týždenný výlet v pustatine. Samotná batéria ponúka 3,5 hodiny nepretržitého počúvania, než si povie o ďalšie nabitia. Tak dajte svojej hudbe šťavu a počúvajte najlepšie hity ešte dnes!