Blaupunkt MS10 BT

Tovar je vypredaný

Blaupunkt MS10 BT

Kód výrobku: MS10BT
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mikrosystémy

Mikro - HiFi systém Blaupunkt MS10 BTs výkonom 2 x 5 Wattprehrá všetku Vašu obľúbenú hudbu, či ju máte napálenú na CD (MP3-CD, CD-RW, CR-R, CD), v mobile alebo napríklad v mp3 prehrávači , ktorý ľahko pripojíte pomocou USB.

Ak Vám púšťanie hudby z telefónu nepríde dostačujúce, môžete mobilný telefón pripojiť pomocou USB alebo Bluetootha vychutnať si skvelý zvuk vďaka dvom stereo reproduktorom. Takto môžete prenášať hudbu aj z tabletu, či notebooku. Ak nechcete rušiť svoje okolie, možno zapojiť slúchadlá (3,5 mm). Vďaka AUX vstupu môžete rádio pripojiť i k Vášmu osobnému počítaču a užívať si lepší zvuk pri sledovaní filmov či hraní hier.

Ekvalizér s 5 predvoľbami (Flat, Classic, Pop, Rock, Jazz) sa prispôsobí akémukoľvek štýlu, čo práve počúvate.

A ak Vás Vaša hudba omrzí, môžete naladiť FM rádio. Do pamätesi uložíte až 30 staníc, takže si nemusíte pamätať presné frekvencie a môžete svoje obľúbené stanice počúvať kedykoľvek sa Vám zachce.

Nechýba tu ani prehľadný modrý LCD displej a vďaka jeho malým rozmerom a váhe ho môžete umiestniť, kamkoľvek sa Vám to práve hodí. Ovládanie je jednoduché buď pomocou štýlových tlačidiel na jeho prednej strane, alebo pomocou diaľkového ovládania.