BLAUPUNKT CapeTown 945 EU

Tovar je vypredaný

BLAUPUNKT CapeTown 945 EU

Kód výrobku: CARFG2158
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Do auta

Ak hľadáte dokonalé multifunkčné rádio pre svoj automobil, práve ste narazili na šampióna. Špičková multifunkčná jednotka od renomovaného výrobcu BLAUPUNKT CapeTown 945 EU je štýlové, bezchybne vybavené rádio s veľkosťou 2DIN (2 autorádiá), ktoré navyše poskytuje tiež funkciu GPS navigácie a handsfree súpravy na prijímanie hovorov. Ak ňou vybavíte svoje auto, nebudete už potrebovať nič viac, a budete môcť bezpečne brázdiť európske cesty za doprovodu kvalitnej muziky. Už na prvý pohľad vás upúta 6,4" veľkým, prehľadným LCD TFT displejom s nastaviteľným jasom, ktorý sa môže pochváliť rozlíšením 800 × 480 bodov. Ten tiež použijete ako dotykové rozhranie na ovládanie jednotky. Intuitívne užívateľské rozhranie Blaupunkt si ihneď obľúbite; je nadstavbou operačného systému Android 4.1.1 (Jelly Bean). Tento model je pripravený pre navigačný systém, a disponuje naviigačním softvérom vrátane máp celej EÚ (44 krajín), takže sa už nikde nestratíte.

Čo vás určite poteší sú predovšetkým zaujímavé možnosti prepojenia vášho mobilného telefónu s multifunkčnou jednotkou BLAUPUNKT CapeTown 945 EU. Režim zrkadlenia obrazovky umožňuje zrkadlenie a ovládanie mobilného telefónu pomocou displeja rádia, čo sa za jazdy rozhodne oplatí. Táto funkcia je dostupná pre všetky zariadenia, ktoré sú vybavené operačnými systémami Android a iOS. Ďalej jednotka ponúka možnosť zdieľať mobilné dátové pripojenie, nechýba podpora Wi-Fi a funkcií ako Wi-Fi hotspot či tethering. Vstavaný Bluetooth značky Parrot si stiahne z telefónu vaše kontakty, takže na displeji ihneď vidíte, kto vám volá. Umožňuje pripojenie dvoch zariadení súčasne, čo iste oceníte, ak máte jeden telefón na pracovné a iný na súkromné ​​hovory. O čistý prenos hlasu sa stará integrovaný aj externý mikrofón.

Analógové rádio so svetovým tunerom prijíma vlnové pásma FM 1,2,3/AM 1,2. Samozrejmosťou je vyhľadávanie staníc podľa frekvencie, a k dispozícii budete mať tiež pamäťové miesta na vaše najobľúbenejšie stanice. Tí, ktorí sa pri počúvaní hudby radšej obrátia na vlastné zdroje, iste poteší široké spektrum formátov, ktoré jednotka vie prehrávať. Jedná sa ako o audio formáty (MP3, WMA a Audio CD), tak o video formáty (DVD, VCD, AVI, DivX, Xvid a MPEG4), a to nielen z klasických CD a DVD nosičov, ale aj z pamäťových kariet SDHC a USB flashdiskov, z iPod/iPhone a hudobných prehrávačov smartfónov so systémom android. Kvalitu istí výstup s maximálnym výkonom až 4 × 50 wattov a predzosilnené výstupy na koncové externé zosilňovače.