Black & Decker PD 1420 LP POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Tovar je vypredaný

Black & Decker PD 1420 LP POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Kód výrobku: PD1420LP_ZT08
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vzduchotechnika ZLACNENÉ

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý. 

Ručný vysávač Black & Decker PD 1420 LP

Hľadáte šikovného pomocníka, ktorý vám pomôže udržiavať váš dom v čistote a pritom vám to nezaberie moc času? Pokiaľ áno, tak je ručný vysávač Black & Decker PD 1420 LP presne pre vás. Jedná sa o praktického pomocníka, do ktorého sa okamžite zamilujete.
Ako prvý vás nadchne svojím moderným prevedením so zaoblenými prvkami, ktoré prístroju prepožičiavajú eleganciu. Ďalšia vec, ktorá vás na 100 % nadchne je úplná absencia drôtov a rôznych káblov, ktoré vám znepríjemňujú manipuláciu s prístrojom. Ručný vysávač sa totiž pýši 14,4 v Li-lon batériou a inteligentným systémom nabíjania ECO, ktorá sa postará o to, že prístroj bude pripravený k použitiu za menej než 4 hodiny. Akonáhle bude batéria úplne nabitá, nabíjačka sa automaticky vypne.

 Dokonale čistý domov

Aby ste mohli ručný vysávač Black & Decker PD 1420 LP používať naozaj všade, musí byť manipulácia s ním jednoduchá. Z týchto dôvodov vyniká prístroj ľahkosťou, vďaka ktorej si ho budete môcť naozaj vziať kamkoľvek budete potrebovať. Pre ešte jednoduchšiu manipuláciu pri upratovaní vám pomôže 1,5 metrová sacia hadica, ktorá zvládne vysať prach aj zo skríň alebo lustrov. 
Keď k tomu pridáme 3 stupňovú filtračnú technológiu, vznikne nám neprekonateľný pomocník, ktorý zachytí aj tie najjemnejšie prachové častice a zbaví vás aj alergénov.

 Žiadne papierové vrecká

Jednou z veľkých výhod je, že ručný vysávač Black & Decker PD 1420 LPdisponuje cyklónovou nádobou s objemom 560 ml, kam sa zhromažďuje všetok prach a nečistoty. Vďaka tomu nemusíte neustále dokupovať nepraktické a predovšetkým drahé papierové vrecká. Akonáhle sa nádoba naplní, stačí stlačiť jediné tlačidlo a všetok obsah sa vysype. Nehrozí teda, že by ste prišli s prachom a nečistotami do styku.

 V balení nájdete

  • Ruční vysávač Black & Decker PD 1420 LP
  • nástavec 2 v 1 – štrbinový nástavec a výklopnú kefu
  • nástavec na zvieracie chlpy
  • nabíjacia základňa

Moja predajňa

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefón: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

obľúbená predajňa (zmeniť)

tovar na predajni zobraziť na mape