BenQ DSC G1 White

BenQ DSC G1 White

BenQ DSC G1 White

Kód výrobku: G1WHITE

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

BenQ G1 je  najtenším digitálnym fotoaparátom so svetelnosťou F 1,8 a otočným náhľadovým displejom . Sedem prvkov objektívu v šiestich skupinách (vrátane asférického prvku) zlepšuje zaostrovanie a integritu obrazu korekciou optických aberácií pre minimalizáciu svetelné straty. Vďaka čiastočne sklenenému materiálu objektívu a 17mm závitu je zvýšená priepustnosť svetla. Z toho potom budete ťažiť pri robení dokonale čistých snímok aj v slabo osvietenom a nočnom prostredí . O minimalizáciu rozmazania a zníženie šumu sa zase postará optická stabilizácia obrazu.


14megapixelový snímač CMOS so zabudovaným podsvietením pomocou LEDponúka vynikajúcu absorpciu svetla pre dosiahnutie až dvojnásobného pomeru priepustnosti svetla v porovnaní s bežnými snímačmi. Zároveň znižuje obrazový šum až o 50% a prispieva tak k zachytávaniu dokonale čistých fotografií so slabým osvetlením a v noci aj bez statívu. Všetko je navyše realizované pri najnižšom možnom napätí, čo ďalej navyšuje výdrž fotoaparátu .
 

Dvojjadrový digitálny signálový procesor spracováva snímky s maximálnou efektivitou. Hravo sníma video v rozlíšení Full HD a rýchle sériové sekvencie fotografií . Nový systém spracovania obrazu zvládne bez zaváhania zhotovovať snímky s vysokým rozlíšením aj video v kvalite Full HD pri minimálnom osvetlení aj dynamických scén. Zabudovaná funkcia potlačenia šumu potom čistí snímky, aby ste mali zaistený dokonalý výsledok aj pri využití vysokých hodnôt citlivosti ISO.

 

3 "otočný displej pre fotenie z každej pozície


Rozlíšenie s 920 tisíckami bodov a široký farebný gamut významne vylepšujú náhľad, aby ste boli čo najbližšie k reálnemu výstupu fotografií. Využiť môžete kontrastu až do hodnoty 800:1 a vysokého jasu 400 cd/m2 pre bezproblémové sledovanie aj na priamom slnku. Široký pozorovací uhol vám v kombinácii s maximálne ergonomickým systémom vyklápania umožní fotiť bezproblémovo naozaj z každej pozície.

BenQ DSC G1 White
BenQ DSC G1 White
BenQ DSC G1 White
BenQ DSC G1 White