Menu
Menu

Beko WMB51032CSPT

Beko WMB51032CSPT

Beko WMB51032CSPT

Kód výrobku: WMB51032CSPT

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky a sušičky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3

Energetická trieda A++

Spredu plnená práčka Beko WMB 51032 CS PT je vďaka svojej malej hĺbke, ktorá je len 45 cm, vhodná predovšetkým do menších bytov. Veľmi nízka spotreba radí práčku do energetickej triedy A++. Práčka sa ovláda veľmi jednoducho pomocou otočného gombíka a prehľadného displeja. Doplnkové funkcie je možné voliť pomocou tlačidiel s indikátormi. Beko WMB 51032 CS PT ponúka štandardné aj špeciálne programy. Medzi špeciálne programy patria: mini 30, šport, košele, tmavá bielizeň, ručné pranie a mix 40. Pre dokonalé odstredenie ponúka práčka 1000 ot./min. 

 

Funkcia AquaFusion

Vďaka systému AquaFusion je takmer 100 % pracieho prostriedku využitých na pranie. Nedochádza k jeho strate ako v bežných práčkach, ktoré časť pracieho prostriedku spláchnu s vytekajúcou vodou

 

Hi-Tech vyhrievanie

Vyhrievanie Hi-Tech je pokryté vrstvou niklu, ktorá dokonale chráni proti korózii, a jeho životnosť je až 100 krát vyššia v porovnaní so štandardnými vyhrievacími telesami. Preto nie sú potrebné žiadne ďalšie ochranné opatrenia proti poškodeniu či usadzovaniu vodného kameňa.

 

Elektronické vyváženie náplne

Tento systém zaistí správne rozloženie prádla vnútri bubna, eliminuje vibrácie a hluk a zaistí maximálnu stabilitu pri odstreďovaní. Tento systém umožní využiť maximálnu rýchlosť odstredenia. 

 

Zrýchlenie pracích programov bez kompromisov

Funkcia Fast+ dokáže skrátiť dĺžku vami zvoleného programu až o 55 %, a to stlačením jediného tlačidla. Vďaka tomu môžete prať tak rýchlo, ako potrebujete.

 

Dokonalá starostlivosť o jemnú bielizeň

Každý z nás má kusy oblečenia s históriou, ktoré miluje. Je preto dobré vedieť, že existujú práčky, ktoré sa o nich postarajú s najväčšou starostlivosťou vďaka použitiu moderných technológií. Program GentleCare šetrne vyperie vaše jemné oblečenie a postará sa o to, aby ste ho mohli nosiť čo najdlhšie.

Program BabyProtect

Tento program v práčkach svojím zložením zaistí dokonalé vypranie prádla nielen pre deti či alergikov, ale pre celú rodinu. Vyššia teplota zlikviduje všetky baktérie. Intenzívne žmýkanie dokonale odstráni zvyšky pracích prostriedkov či aviváže. Tento program získal certifikát inštitútu LGA, ktorý potvrdzuje 99,99% úroveň sterilizácie.

 

Postará sa o chlpy vašich miláčikov

Aj napriek najväčšej snahe nedostanete vášho psa zo sedačky. Rovnako si vaša mačka vydobila právo spať v posteli. Tým pádom je veľké množstvo chlpov na vašom posteľnom prádle, obľúbenom tričku alebo nových nohaviciach každodennou realitou. PET program vo vašej práčke sa o nich postará. Vďaka špeciálnemu programu s pridaným predpieraním a extra plákaním budú všetky chlpy z vášho oblečenia preč a textil pre vašich miláčikov bude ako nový.

 

Automatický reštart

O vašu práve vypranú bielizeň sa nemusíte báť ani vtedy, keď dôjde k výpadku elektriny. Práčka Beko si pamätá, kde pred výpadkom skončila a v programe bude automaticky pokračovaať.

Beko WMB51032CSPT
Beko WMB51032CSPT
Beko WMB51032CSPT