Beko GN 163220X

Beko GN 163220X

Beko GN 163220X

Kód výrobku: GN163220X

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky

Najpredávanejšie Chladničky

1
Skladom
2
3
Skladom

Luxusná americká chladnička Beko GN 163220X je výborné riešenie ako uskladniť potraviny v početnejšej rodine. Táto chladnička dokonale zapadne do každej kuchyne. Vďaka svojim zaujímavým a rozmanitým funkciám, ktoré vám uľahčia skladovanie potravín či údržbu spotrebiča uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Tento moderný spotrebič ponúka neuveriteľný chladiaci objem 394 l. Pre rôzne druhy potravín a nápojov sú k dispozícii police z tvrdeného skla, zásuvky z priehľadného plastu na ovocie a zeleninu alebo dverové priehradky učené napríklad pre vychladenie nápojov v stabilnej polohe, uskladnenie vajec alebo mlieka. Zásuvka s modrým svetlom umožňuje uloženej zelenine pokračovať vo fotosyntéze, takže pre vás bude stále čerstvá a plná vitamínov. Súčasťou chladničky je 15 litrová nulová zóna, ktorá je určená pre skladovanie chúlostivých potravín pri nízkej teplote. S americkou chladničkou Beko GN 163220X vám odpadnú všetky zbytočné starosti a prídu len radosti.

Dvojdverová chladnička Beko GN 163220X v nerezovom prevedení sa radí k energeticky úspornej triede A+, takže šetrí vaše náklady za elektrinu a znižuje tak aj negatívny dopad na životné prostredie. Jej luxusný vzhľad pozdvihne štýl každej kuchyne. Jedinečná úprava Antitouch chráni povrch pred nevzhľadnými odtlačkami prstov. Systém Active Dual Cooling zaisťuje pravidelnú cirkuláciu vzduchu a udržuje optimálnu vlhkosť a teplotu, ktorá vyhovuje podmienkam pre uchovanie potravín. Inteligentná technológia No Frost potom zabraňuje tvorbe ľadu, preto už nemusíte chladničku pracne odmrazovať. Antibakteriálne tesnenie vo dverách bráni vnikutiu škodlivých mikroorganizmov dovnútra chladničky tým, že medzi vnútorným a vonkajším priestorom vytvorí sterilnú bariéru.

Beko GN 163220X je vybavená tiež priestornou mrazničkou, ktorá má kapacitu 190 l. Pri výpadku prúdu dokáže uchovať potraviny v zmrznutom stave až po dobu 21 hodín. Zamraziť dokáže 13 kilogramov potravín za 24 hodín. V horúcich dňoch určite oceníte dávkovač chladenej vody a mechanický výrobník ľadu. Elektronické ovládanie s dotykovým a dobre čitateľným displejomvám ušetrí veľa starostí. LED vnútorné osvetlenie vám uľahčí orientáciu v chladničke i mrazničke.

Beko GN 163220X
Beko GN 163220X
Beko GN 163220X
Beko GN 163220X