Beko DIN 5930 FX

Beko DIN 5930 FX

Beko DIN 5930 FX

Kód výrobku: DIN5930FX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
3
Skladom

Fotografia je ilustratívna, tento model je k dispozícii bez dekoru, teda bez krytu dvierok.

Vstavaná umývačka Beko DIN 5930 FX so šírkou 60 cm sa vďaka svojej nízkej spotrebe radí do energetickej triedy A+. Kapacita umývačky je 12 súprav riadu. Nemusíte však čakať, až sa umývačka úplne naplní, možno ju spustiť aj pokiaľ bude horný aj dolný kôš naplnený len z časti. Stále bude váš riad perfektne čistý. Plnú náplň umyjete len za 58 minút, vďaka najrýchlejšiemu programu Quick & Clean. Vo vnútri umývačky sa nachádzajú senzory, ktoré podľa úrovne znečistenia vody vo vnútri umývačky automaticky nastavia najvhodnejší umývací cyklus. Vďaka tomu ušetríte veľa energie i vody. Pokiaľ nie je riad príliš špinavý, postačí vám program Mini 30, ktorý trvá 30 minút a prebieha pri teplote 35°C. Špeciálny program BabyProtect vám zaručí dokonale čistý riad, ideálny pre deti, či alergikov. Dokonale suchý riad vám zaistí ventilátorvnútri umývačky, ktorý zlepšuje obeh vzduchu. Navyše po skončení programu nebude váš riad príliš horúci, takže ho môžete ihneď vybrať a uložiť.

Umývačky Beko sú vybavené špeciálnou funkciou pre tablety All-in-one, vďaka ktorej môžete používať kompaktné tablety s maximálnou funkčnosťou. Už sa vám nestane, že by sa tablety zle rozpustili, či zanechali na riade škvrny. Vďaka ochrane Watersafe+ sa nemusíte obávať poškodenia umývačky spôsobeného únikom vody. Akonáhle začne tiecť, umývačka sama zastaví prívod vody. Pokiaľ dôjde k prasknutiu prívodnej hadice, umývačka zastaví aj prívod vody z kohútika.

Výšku horného koša môžete ľubovoľne meniť, aj keď je plný. Ďalej je umývačka vybavená multifunkčným tretím košom, ktorý je ideálny pre umývanie príborov či iných malých predmetov. Bezkefový motorumývačky vám zabezpečí jej tichý chod, takže nebudete rušení pri iných činnostiach.

Beko DIN 5930 FX
Beko DIN 5930 FX
Beko DIN 5930 FX