Beko DFS 39020 X

Beko DFS 39020 X

Beko DFS 39020 X

Kód výrobku: DFS39020X

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Umývačky riadu

Najpredávanejšie Umývačky riadu

1
2
Skladom
3
Skladom

ProSmart invertorový motor

Chcete si uľahčiť umývanie riadu, ale nemáte dostatok priestoru na klasickú umývačku? Riešením je úzka umývačka riadu Beko DFS 39020 X o šírke iba 45 cm. Ľahko sa tak zmestí aj do veľmi malých kuchýň. Nestarnúci nerezový vzhľad jej dodáva nádych elegancie, v jadre však zostáva výkonným pracantom, ktorý za vás preberie otravné umývanie riadu. Zároveň vám pomôže šetriť aj financie, vďaka nízkej spotrebe vody a elektriny vám ušetrí nemalú čiastku. Právom sa tak radí do úspornej energetickej triedy A++. ProSmart invertorový motor, ktorým je umývačka Beko DFS 39020 X vybavená, vyniká spoľahlivým chodom a dlhou životnosťou

 

9 umývacích programov

Inteligentné technológie, ktorými je umývačka Beko DFS 39020 X vybavená, optimalizujú jej chod a vám umožnia prispôsobiť si proces umývania vašim potrebám. Na výber máte z 9 programov, ktoré však môžete podľa potreby upraviť. Napríklad funkcia Fast+ vám umožní skrátiť zvolený program, funkcia polovičná náplň zase zníži spotrebu vody v prípade, že nie je umývačka úplne zaplnená. Senzory čistoty vody sledujú úroveň jej zašpinenia a podľa toho upravujú zvolený postup. Vďaka programu Aquaflex môžete bez obáv spoločne umývať špinavé hrnce aj krehké sklo. Tento program totiž rozdeľuje tlak vody tak, aby v spodnom koši bol riad umývaný silnejším prúdom a v hornom koši prúdom jemnejším. Program SilentWash pracuje s nízkou hladinou hluku (42 dB), takže máte istotu, že vás umývačka nebude rušiť. Program InnerClean je určený pre dôkladné čistenie umývačky samotnej, uľahčí vám tak jej údržbu a pomôže vám ju udržať bez nežiaducich pachov.

 

Za 58 minút je umyto a usušeno

Unikátny program Quick & Clean, ktorý umyje a usuší plnú náplň umývačky za 58 minút. Už nemusíte čakať niekoľko hodín, až budete mať riad pripravené na ďalšie použitie. Program iste oceníte, ak budete potrebovať rýchlo čistý riad v priebehu rodinné oslavy alebo pri organizovaní večierku.

 

Maximálna ochrana skla

Umývačka vyniká unikátnou technológiou oplachovanie riadu nezměkčenou vodou, ktorá predlžuje až dvadsaťnásobne životnosť skla a zabraňuje jeho zašednutie a poškriabaniu.

 

Aqua stop

Celkom 3 sprchovacie úrovne zaručujú skvelý výsledok umývania. Prehľadnosť potom zaručuje vnútorné osvetlenie. Držiak na umývanie pohárov jednak chráni poháre pred pohybom, zaručuje tiež, že budú dobre vymyté. Umývačka Beko DFS 39020 X sa ľahko ovláda pomocou dotykového LCD displeja. Indikátory nedostatku soli a leštidla vás upozornia na nutnosť ich doplnenia. K dispozícii je aj špeciálna funkcia pre tablety All-in-one. Výhodou je aj možnosť naplánovať si spustenie umývačky, vďaka funkcii odloženého štartu môžete posunúť začiatok umývacieho cyklu o 0,5-24 hodín. Proti nežiaducemu pretečeniu je umývačka chránená systémom WaterSafe+.

 

Koš Acrobat

Horný kôš Acrobat má nastaviteľnú výšku a to aj vtedy ak je kôš už naplnený. Môžete tak zväčšiť priestor v dolnom koši a umiestniť do neho väčšie kusy riadu, ako sú veľké hrnce, pekáče a panvice. 

Beko DFS 39020 X