Beko DFN 6840

Beko DFN 6840

Beko DFN 6840

Kód výrobku: DFN6840

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Výkonný pomocník do každej domácnosti? Presne to je umývačka riadu Beko DFN 6840. Jej veľkou prednosťou je nízka spotreba, ktorá radí spotrebič do energetickej triedy A++. Ďalšia výhoda tejto umývačky je veľmi nízka spotreba vody, iba 10 litrov na jeden umývací cyklus. A aby jej služby mohli využiť aj početnejšie rodiny, má kapacitu až 13 súprav riadu.

Umývačka Beko DFN 6840 má v spodnom koši praktický držiak fliaš, ktorý napomáha k maximálnej hygiene detských fliaš. Umývanie fliaš je účinné a bezpečné pre vaše dieťa. Ďalej o bezpečie vašich detí dbá program BabyProtect, ktorý využíva vyšších teplôt pre účinné zlikvidovanie baktérií alebo nečistôt. Tento model tiež disponuje detským zámkom a ochranou proti úniku vody, ktorý zastaví prívod vody do umývačky v prípade, ak začne tiecť. Navyše vie zastaviť aj prívod vody z kohútika do prívodnej hadice, ak by praskla.

Program Auto využíva sadu senzorov, ktoré automaticky zistia úroveň znečistenia a zvolia vhodný umývací cyklus. Vďaka tomuto programu je riad výborne umytý s minimálnou spotrebou energie a vody. Výškovo nastaviteľný horný kôš Acrobat vám uľahčí ukladanie riadu. Umývačka riadu Beko DFN 6840 je ďalej vybavená napríklad aj programami Mini 30 (ľahko zašpinený riad), program Quick & Clean (za 58 minút umyje plnú náplň umývačky s výsledkom AAA) alebo sušenie s parou Steam Gloss (parná technológia zabezpečí, že je riad dokonale suchý a lesklý).

Beko DFN 6840
Beko DFN 6840