Beko DFN 6838S ROZBALENO

Beko DFN 6838S ROZBALENO

Beko DFN 6838S ROZBALENO

Kód výrobku: DFN6838S_ZT08

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Dôvody zaradenia medzi bazárový tovar:                                  

  • vybalené / vyskúšané
  • použitý nepoškodený výrobok

 

Voľne stojaca umývačka riadu Beko DFN 6838 S je vhodným pomocníkom na umývanie riadu do každej domácnosti. Elegantné prevedenie vkusne doplní každú kuchyňu. Nízka spotreba ju radí do energetickej triedy A++. Bezkartáčový motor BLDC zaistí tichú prevádzku, vyššiu životnosť motora, lepší krútiaci moment, vyššiu rýchlosť, efektívnejšie regulovanie a zvýšenú mechanickú odolnosť.

Jednoduché ovládanie umývačky Beko DFN 6838 S zaisťujú tlačidlá a prehľadný LCD displej. Na displeji je možné sledovať informácie o prebiehajúcom programe a uľahčí nastavenie prídavných funkcií umývačky.

Umývačka Beko DFN 6838 S pojme až 12 sad riadu, pre efektívne umiestnenie riadu možno vrchný kôš polohovať vďaka systému Acrobat. Umývačka ponúka veľké množstvo umývacích programov a dodatočných funkcií, ktoré ocení každý užívateľ.

Beko Baby Protect

Špeciálny program BabyProtectje vhodný predovšetkým pre deti a alergikov. Vyššia teplota zabezpečí zničenie všetkých baktérií a intenzívne oplachovanie horúcou vodou odstráni všetky zvyšky z riadu a tým je dosiahnutá dokonalá hygiena pre detské riady. Držiak fliaš je ideálny pre umývanie detských fliaš, kde je dosiahnuté bezpečného a účinného umývania.

Antibakteriálne tesnenie bráni vzniku baktérií vo dverných priestoroch a v šírení dovnútra umývačky. Senzor zašpinenia merí stupeň znečištěnia vody a vďaka tejto funkcii dosiahnete ideálneho výsledku umývania riadu.

Špecifikácie

  • energetická trieda A++
  • držiak detských fliaš
  • senzor zašpinenia vody
  • bezkefový motor BLDC
  • program BabyProtect
  • 13 sad riadu
Beko DFN 6838S ROZBALENO
Beko DFN 6838S ROZBALENO
Beko DFN 6838S ROZBALENO