Beko DFN 6632

Beko DFN 6632

Beko DFN 6632

Kód výrobku: DFN6632

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

myčka nádobí Beko DFN 6632

Doprajte si dokonalé umývanie a sušenie, ktoré vám nezaberie takmer žiadny čas. Umývačka riadu Beko DFN 6632sa postará o všetky vaše riady a vy tak môžete svoj čas tráviť príjemnejšie. Ponúka tú najlepšiu triedu umývania aj sušenia.

Voľne stojaca umývačka Beko DFN 6632je vďaka výbornej cene aj energetickej triede A++veľmi šetrná k vašim úsporám, pritom však hravo zaistí dokonale čistý riad. V priebehu jedného umývacieho cyklu spotrebuje iba 0,92 kWh energiea 10 litrov vody. Naraz umyjete až 13 súprav riadu. Voliť môžete zo 6 umývacích programova o bezchybne suchý riad sa postará Turbo sušenie s ventilátorom.

Bezpečné a pohodlné používanie umývačky riadu Beko DFN 6632 zaisťuje antibakteriálne tesnenie i motor, ktorý sa stará o tichú prevádzku aj dlhšiu životnosť umývačky. Umývačka je vybavená mini LCD displejom, ktorý zobrazuje všetky dôležité informácie o procese umývania - zostávajúci čas, nastavenú teplotu alebo predvolené prídavné funkcie. Presné rozmery spotrebiča sú 85×60×57 cm, hmotnosť 47 kilogramov, hlučnosť 45 dB. Systém Aquasafe zaisťuje vnútornú ochranu umývačky i vašej kuchyne a v prípade zaplavenia umývačky vodu odčerpá, takže nedôjde k poškodeniu podlahy.

Proces umývania prebieha v troch umývacích úrovniach, pomocou nastaviteľného koša Acrobat, šiestich umývacích programov a 2 prídavných funkcií. Určite oceníte možnosť nastavenia polovičnej náplne, ktorá optimalizuje spotrebu vody a zaistí najlepšie výsledky aj v prípade, že potrebujete umyť niektoré kusy riadu, a umývačka ešte nie je plná.

Tento model sa môže pochváliť tiež najrýchlejším programom na svete. Program Quick & Clean len za 58 minút umyje plnú náplň umývačky s výsledkom AAA.

 

Medzi ďalšie programy patrí predmytie, energeticky úsporný program Eco, program na intenzívne umývanie veľmi zašpineného riadu, a program na jemné umývanie.

Program Mini je určený na umývanie špinavého riadu a skla. Umývanie trvá 30 minút a prebieha pri 35 °C, čo šetrí čas a energiu.

 

Program Xpress 20 ' je ďalší unikátny program vytvorený v Beku, ktorý umyje polovičnú náplň umývačky za 20 minút.

Beko DFN 6632
Beko DFN 6632
Beko DFN 6632