Beko CSA29022T

Beko CSA29022T

Beko CSA29022T

Kód výrobku: CSA29022T

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky

Najpredávanejšie Chladničky

1
Skladom
2
3
Skladom

A+

Kombinovaná chladnička Beko CSA 29022 T je vhodná aj do väčšej domácnosti a vďaka svojmu nerezovému dizajnu vhodne doplní každú kuchyňu. Jedná sa o voľne stojaci spotrebič so zameniteľným otváraním dvierok. Nízka spotreba energie radí chladničku do úspornej energetickej triedy A+, takže urobíte niečo pre svoju peňaženku a súčasne aj pre životné prostredie. Veľký objem chladničky aj mrazničky jednoducho pojme aj väčšie nákupy potravín. Tento model poteší skvelým pomerom ceny verzus výkonu.

Čerstvá zelenina a ovocie

Chladnička ponúka 4 zásuvky z tvrdeného skla a spodnú zásuvku na uchovanie ovocia a zeleniny. V časti dverí sú k dispozícii 4 zásuvky pre malé potraviny a PET fľaše. Chladnička disponuje automatickým odmrazovaním. Vďaka rovnomernej cirkulácii vzduchu sa v spotrebiči nezráža vlhkosť a nevzniká nežiadúca námraza.

Akumulačná doba 18 hodín

Mraziaca časť zvláda zamraziť až 3 kg potravín za 24 hodín. Nachádza sa v spodnej časti chladničky. Pri výpadku elektrickej energie udrží potraviny vďaka dlhej akumulačnej dobe ďalších 18 hodín zmrazené. Stála teplota nižšia ako -18 °C zaručuje, že Vaše potraviny vydržia skutočne dlho.

Antibakteriálne tesnenie

S touto chladničkou budete mať postarané aj o hygienu. Antibakteriálna ochranná vrstva Ag+ zaistí, že v spotrebiči budú nepriaznivé podmienky pre množenie baktérií, čo má kladný vplyv na čistotu spotrebiča. Potraviny navyše vydržia dlhšie čerstvé. Orientáciu v chladničke Vám uľahčí praktické vnútorné osvetlenie. Zaručene poteší tiež nízka hlučnosť (do 40 dB), ktorá Vám umožní pokojne spať blízko pracujúcej chladničky.

Beko CSA29022T
Beko CSA29022T
Beko CSA29022T
Beko CSA29022T