Menu
Menu

Beko CSA 24022 X

Beko CSA 24022 X

Beko CSA 24022 X

Kód výrobku: CSA24022X

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky

Najpredávanejšie Chladničky

1
Skladom
2
3
Skladom

Antibakteriálne tesnenie

Poskytnite vašim potravinám perfektnú ochranu pred baktériami. S kombinovanou chladničkou BEKO CSA 24022 X o ne bude skvele postarané. Vďaka antibakteriálnemu tesneniu dverí zostáva vnútro chladničky bez mikroorganizmov. K dispozícii vám je 217 litrov úžitkového objemu, ktorý je rozdelený do dvoch častí so samostatnými dverami. Chladnička Beko ďalej poteší svojim moderným dizajnom v nerezovej farbe a veľmi úspornou prevádzkou, ktorá je označená energetickou triedou A+.

Čerstvá zelenina a ovocie

BEKO CSA 24022 X poskytne dostatok priestoru pre chladenie i zamrazovanie potravín. V chladiacej časti sú pre vás pripravené 3 police z bezpečnostného skla s možnosťou nastavenia výšky, dverové poličky na vysoké a úzke potraviny a samostatná zásuvka, ktorá zaručí dlhodobejšiu čerstvosť a sviežosť pre ovocie a zeleninu. V mrazničke**** s objemom 87 l nájdete 3 šuplíky z priehľadného plastu, vďaka ktorým získate ihneď po otvorení prehľad o usporiadaní potravín.

Automatické odmrazovanie

Chladnička s objemom 142 l je vybavená technológiou automatického odmrazovania. Vnútri spotrebiča dochádza k rovnomernej cirkulácii vzduchu, ktorá zaisťuje tie najideálnejšie podmienky pre skladovanie vašich potravín. Vlhkosť sa nezráža na potravinách a stenách spotrebiča a nevzniká žiadna námraza. 

Čerstvé i po rozmrazení

Špeciálne navrhnutý ventilátor zamrazí jedlo v priehradkách FastFreeze o 10% rýchlejšie. Dochádza tak k menšej zmene kryštalickej mriežky zamrazené potraviny, ktorá je po rozmrazení čerstvejšie a chutnejšie.

Beko CSA 24022 X
Beko CSA 24022 X
Beko CSA 24022 X
Beko CSA 24022 X
Beko CSA 24022 X