AVerMedia AVerTV Volar HD PRO A835

AVerMedia AVerTV Volar HD PRO A835

AVerMedia AVerTV Volar HD PRO A835

Kód výrobku: VOLHDDDVBT

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
TV tunery

Najpredávanejšie TV tunery

1
Skladom

AVerMedia AVerTV Volar HD PRO A835 je USB televízny tuner pre stolové počítače a notebooky. Vďaka zapustenému konektoru sa nemusíte báť o jeho poškodenie a jeho malé rozmery majú zásluhu na tom že nebude blokovať vedľajšie konektory. Pribalená zložiteľná anténa zaisťuje čistý a silný príjem televízneho signálu, a tým kvalitné a nerušené sledovanie vašich obľúbených programov.

Tento tuner podporuje príjem signálu vo vysokom rozlíšení (až 1080i), takže môžete televíziu sledovať aj v HDTVrozlíšení, a tiež si v tomto rozlíšení programy nahrávať. Nahrávanieje možné aj plánovať, nestane sa vám tak, že by ste si zabudli nejakú reláciu nahrať. Vlastníkov iPodov poteší možnosť nahrávať priamo vo formáte vhodnom pre tieto zariadenia.

Z ďalších kľúčových vlastností treba spomenúť plnú spoluprácu s Windows Media Centeroperačného systému Windows 7, teletext, elektronického programového sprievodcu, možnosť digitálnych titulkov, podporu MHEG-5 a funkciu TimeShiftpre spätné sledovanie zmeškaných programov.

AVerMedia AVerTV Volar HD PRO A835