Automatické espresso Saeco Aulika HSC RI + stojan POŠKODENÝ OBAL

Automatické espresso Saeco Aulika HSC RI + stojan POŠKODENÝ OBAL

Automatické espresso Saeco Aulika HSC RI + stojan POŠKODENÝ OBAL

Príkon 1400 W, Vstavaný mlynček

Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Iba poškodený obal. Nemusí byť v originálnom obale.

S plne automatickým kávovarom Saeco Aulika HSC RI si môžete dopriať lahodnú kávu vždy, keď na ňu dostanete chuť. Nadčasový vzhľad a kvalitný dizajn zabezpečia, že sa stane obľúbeným a zároveň dominantným prvkom v každej kuchyni. Vyniká svojou jednoduchou obsluhou, ktorú zvládne naozaj každý. Stačí len stlačiť tlačidloa o chvíľku si môžete vychutnávať lahodné espresso, cappuccino, latté macchiatto alebo iný kávový nápoj. Profesionálny kávovarje vhodný aj do kancelárií alebo gastronomických prevádzok.

Neváhajte a vychutnávajte si lahodnú kávu ako z kaviarne už dnes!

Kód výrobku: AULIKAHSCRI_ZT02

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Automatické kávovary

Najpredávanejšie Automatické kávovary

1
Skladom
2
Skladom
3
Automatické espresso Siemens TE655319RW 1 199,00 1 104,83
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má poškodený obal.

Automatický kávovar Saeco Aulika HSC RI

S plne automatickým kávovarom Saeco Aulika HSC RIsi môžete dopriať lahodnú kávu vždy, keď na ňu dostanete chuť. Nadčasový vzhľad a kvalitný dizajn zabezpečia, že sa stane obľúbeným a zároveň dominantným prvkom v každej kuchyni. Vyniká svojou jednoduchou obsluhou, ktorú zvládne naozaj každý. Stačí len stlačiť tlačidlo a v okamihu si môžete vychutnávať lahodné espresso, cappuccino, latté macchiatto alebo iný kávový nápoj. Profesionálny kávovar je vhodný aj do kancelárií.


Jednoduchá obsluha

Ovládací panel obsahuje dobre čitateľný displej, ktorý komunikuje v češtine, ďalej je panel vybavený 8 tlačidlami pre pohodlný výber nápoja a celkové nastavenie. Kávovar disponuje príkonom 1400 W a obsahuje silné čerpadlo, ktoré zaistí veľkosť tlaku až 15 barov. Prístroj má odnímateľnú nádržku na vodu s extra veľkým objemom 4 la ponúka aj možnosť pevného pripojenia na vodovod. Ideálna výška dýz zaistí, že nápoj môžete pohodlne pripraviť do malých šálok alebo vysokých pohárov. Samozrejmosťou je možnosť prípravy 2 šálok kávy naraz.


Svieža aróma kávy

Iste zastávate názor, že najlepšia káva je z čerstvo pomletých kávových zŕn, preto je kávovar Saeco Aulika HSC RI vybavený kvalitným mlynčekom s oceľovými kameňmi a možnosťou nastavenia z 8 stupňov hrubosti mletia. Veľký zásobník na uskladnenie 1 kg kávy je vybavený vekom, ktoré udržuje sviežu arómu.


Moderné technológie

K dokonalému zážitku z dobrej šálky nestačí mať len dobrú kávu, no najmä ju vedieť správne pripraviť. Kávovar Saeco Aulika HSC RIje vybavený mnohými modernými technológiami, ktoré sa postarajú o čo najdokonalejší výsledok. Funkcia predsparenia zaistí dokonalú extrakciu kávy a inovatívny ohrevný systém zaisťuje, že je potom káva sparovaná vodou so správnou teplotou, ktorá sa pohybuje medzi 90 - 95 °C. Utláčací systém sa potom postará o to, aby bola namletá káva perfektne utlačená.


Cappuccino ako z kaviarne

Ak dávate prednosť kávovým nápojom pripravovaným s mliekom, tak iste oceníte zabudovaný automatický kapučinátor,ktorý vďaka funkcii HSC - High Speed Cappuccino,pripraví nápoj ešte rýchlejšie. Nasáva mlieko priamo z krabice a vytvorí krásnu penu na prípravu mliečnych špecialít ako cappuccino, caffé latte alebo latte macchiato. Tým pádom sa nemusíte o nič starať – len si vychutnáte váš obľúbený nápoj.


Jednoduchá údržba

Kávovar je vybavený systémom automatického čistenia, ktorý zabezpečí, že je čistý a vždy pripravený znovu na použitie. Ďalej je vybavený funkciou automatického odvápnenia, ktorá vám uľahčí celkovú údržbu prístroja. Automatické vypnutie vám ušetrí nielen starosti, ale aj spotrebovanú energiu. Doprajte si dobrú kávu, ktorá vás naštartuje na celý deň!

Automatické espresso Saeco Aulika HSC RI + stojan POŠKODENÝ OBAL
Automatické espresso Saeco Aulika HSC RI + stojan POŠKODENÝ OBAL
Automatické espresso Saeco Aulika HSC RI + stojan POŠKODENÝ OBAL