Menu
Menu

Asus VivoBook Touch S500CA-CJ017H šedá (S500CA-CJ017H)

Asus VivoBook Touch S500CA-CJ017H šedá (S500CA-CJ017H)

Asus VivoBook Touch S500CA-CJ017H šedá (S500CA-CJ017H)

Kód výrobku: S500CACJ017H

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

ASUS VivoBook Touch S500CA-CJ017H

 

Majte celý svet na dosah ruky s ultrabookom ASUS VivoBook. Ľahkosť, elegancia, krása, jedinečnosť, štíhlosť, výdrž a sila. Presne také vlastnosti sedia na tento jedinečný dotykový počítač. Úsporná architektúra Ivy Bridge spoločne s veľkou batériou vám umožní byť maximálne mobilnými a zároveň pracovať efektívne a rýchlo. Unikátne hliníkové šasidodáva ultrabooku potrebnú pevnosť a exkluzivitu.

 

Úsporný a silný zároveň


Aj napriek kompaktnej veľkosti v sebe VivoBook ukrýva procesor najmodernejšej architektúry Ivy Bridge. Model Intel Core i5 3317 disponuje hneď dvoma jadrami, ktoré ale podporujú spracovávanie až 4 vlákien naraz vďaka technológii Intel Hyper Threading. V prípade potreby vyššieho výkonu nie je ich frekvencia konečná a dokážu sa pretaktovať až na 2,6 GHz. Spoločne s integrovaným grafickým jadrom sa tak postarajú o plynulosť systému a rýchly beh aplikácií.

 

Dotknite sa


Využívajte všetkých schopností a možností nového operačného systému Microsoft Windows 8s dotykovým displejom krytým lesklým sklom. Jeho prostredie je špeciálne upravené pre dotykové ovládanie a vám sa tak otvárajú nové možnosti, ako intuitívne surfovať na internete, prezerať fotografie, kresliť, písať poznámky alebo hrať hry. Na dokonale hladkom paneli budú vaše prsty kĺzať úplne prirodzene a gestá pre zoomovanie, posúvanie alebo otáčanie budú ľahko uskutočniteľné.
 

Pôsobivý vzhľad


Buďte vždy v centre pozornosti, kdekoľvek vytiahnete váš VivoBook. Výnimočné šasi vytvorené z brúseného hliníka vyniká neskutočnou štíhlosťou a ľahkosťou, vďaka ktorej sa ultrabook výborne prenáša. Zaoblené hrany pripomínajú tvar viazanej knihy a dodávajú pocit, že v rukách nedržíte moderný počítač, ale knihu. Prvotriedny dizajn ďalej dopĺňajú pevné skryté pántya dômyselne rozmiestnené porty, ktoré vás svojou pozíciou nebudú navzájom nijako obmedzovať.

 

Plný vylepšení


ASUS VivoBook nie je len tak obyčajným ultrabookom. Obsahuje množstvo zaujímavých funkcií a technológií, ktoré vám v každodennom živote budú prinášať úľavu a radosť. Technológia Smart Gesture prináša všetky gestá známe z mobilných zariadení, ako je scrollovanie, posúvanie, zoomovanie alebo klikanie. Funkcia Instant Functions sa aktivuje po stlačení jediného tlačidla a pomôže vám využiť všetky výhody operačného systému v prehľadnom a užívateľsky prívetivom prostredí. Prebuďte počítač rýchlo ako smartphone a začnite už po 2 sekundách naplno pracovaťvďaka technológii ASUS Super Hybrid Engine II. Majte svoje dáta stále po ruke, ak budú uložené na cloud úložisku ASUS WebStorage, kde získate priestor 32 GB na 3 roky zadarmo.

 

Vynikajúci zvuk


Doprajte vašim ušiam porciu lahodného zvuku plného hlbokých basov a jasných vokálov. Dokonale čistý zvuk a vierohodné podanie v celom frekvenčnom rozsahu vám umožní si naplno vychutnať celú vašu hudobnú zbierku. Veľké reproduktory s rezonančnými komorami a technológií ASUS AudioWizard vám poskytnú ten správny zvukový sprievod pre každý film. Podľa vašich potrieb si tiež predvolíte rôzne režimy zvuku, ktoré perfektne upraví zvuk pre sledovanie filmov, počúvanie hudby alebo hranie hier.

Asus VivoBook Touch S500CA-CJ017H šedá (S500CA-CJ017H)