Menu
Menu

Asus RT-N14U

Asus RT-N14U

Asus RT-N14U

Kód výrobku: 90IG0080B

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
WiFi, sieťové prvky

Najpredávanejšie WiFi, sieťové prvky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Asus RT-N14U je ideálnym riešením pre domácnosti alebo malé firmy. Jedná sa o bezdrôtový prístupový bod ponúkajúci gigabitové pripojenie pri rýchlostiach až 300 Mb/s. Vnútro je zabalené vo veľmi štýlovom tele a k inštalácii nepotrebujete žiadne CD. Všetky nastavenia routeru sú intuitívne a oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

USB port zaistí všestranné využitie a vďaka tomu je rozsah bezdrôtových funkcií veľmi široký.

AiCloud

router Asus RT-N14U

AiCloud je bezplatná aplikácia pre zariadenia s operačnými systémami iOS a Android, ktorá umožňuje jednoduchú synchronizáciu, zdieľanie, streamovanie a prístup k celkovému obsahu úplne odvšadiaľ. Vytvára u vás doma váš vlastný súkromný cloudový server, ktorý bezproblémovo prepája s verejným cloudom. Zdieľanie je jednoduchšie vďaka bezpečným odkazom, ktoré je možné zasielať prostredníctvom e-mailov, správ SMS a ďalšími spôsobmi. ASUS AiCloud je správnou voľbou, ak túžite po najintuitívnejšom cloudovom prístupe takmer z akéhokoľvek zariadenia a miesta.

Automatické prepínanie medzi režimami 3G a WAN

router Asus RT-N14U

Určite sa vám niekedy stalo, že vypadlo pripojenie na internet práve v tú najnevhodnejšiu chvíľu a vy a vaši kolegovia či rodina ste zostali len s jedným 3G USB modulom. Router Asus RT-N14U tento problém jednoducho vyrieši, môžete mať 3G modem neustále pripojený v routeri a v prípade výpadku WAN pripojenia bude automaticky aktivovaný. Vy tak budete môcť nerušene pracovať alebo sa baviť. 

Printserver

router Asus RT-N14U

Vďaka USB portu v routeri Asus RT-N14U môžete jednoducho pripojiť tlačiareň a vytvoriť tak tlačový server, vďaka ktorému už nebudete musieť prenášať svoje dáta z počítača do počítača alebo prepojovať tlačiareň. Jednoducho zvolíte tlač a všetko je hotové.

 

Download Master

router Asus RT-N14U

Download Master ponúka rýchlejšie a pohodlnejšie sťahovanie vďaka možnosti sťahovať na USB zariadenie pripojené priamo do routera. Nemusíte tak mať pripojený počítač a vďaka špeciálnemu algoritmu urýchľuje prenos dát a umožňuje sťahovanie 24 hodín denne.

 

ASUSWRT

router Asus RT-N14U

Vďaka rozhraniu Asuswrt je inštalácia a nastavenie siete hračkou. Už nikdy to pre vás nebude problém. Optimalizujte pripojenie pomocou nastavenia priority šírky pásma QoS jediným kliknutím. Mapovanie siete, zdieľanie tlačiarne a rodičovská kontrola – to všetko prostredníctvom jediného grafického rozhrania.

Asus RT-N14U
Asus RT-N14U
Asus RT-N14U
Asus RT-N14U