Menu
Menu

Asus DSL-N55U

Asus DSL-N55U

Asus DSL-N55U

Kód výrobku: DSLN55U

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
WiFi, sieťové prvky

Najpredávanejšie WiFi, sieťové prvky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Spoločnosť Asus prináša na náš trh neuveriteľne výkonný trojanténový ADSL router podporujúci gigabitový Ethernet, ktorý je vybavený dvoma samostatnými procesormi, z ktorých jeden sa stará o modem a druhý o router. Wireless-N600 Gigabit ADSL umožňuje prevádzku v dvoch pásmach zároveň s rýchlosťou až 600 Mb/s. Jedno pásmo tiež môžeme vyhradiť nenáročnej prevádzke (web, e-mail, atp.) a druhé napríklad dátam online hier a streamovaným multimédiám. Router súčasne ponúka mnoho ďalších výhod - elegantné prevedenie, bohatú funkčnú výbavu, veľmi jednoduché nastavenie a rýchle a stabilné bezdrôtové aj káblové pripojenie. Jeho kvalitu zaručujú 4 porty Gigabit Ethernet a rozsah môže ďalej rozšíriť odnímateľná Wi-Fi anténa. Aj v prípade vysokého zaťaženia zostáva rýchlosť dátových prenosov zachovaná.

Router má približne 20x väčšiu kapacitu, než býva pri podobných zariadeniach zvykom, a to vďaka obrovskému dátovému kanálu s kapacitou až 300 000 súbežných dátových relácií, čo zaručuje bezkonkurenčný výkon. Ak túžite mať svoje dáta neustále po ruke, iste budete nadšení technológiou DLNA, ktorá vám umožní prehrávať multimediálne súbory uložené na pamäťovom zariadení USB na pripojených kompatibilných zariadeniach, ako sú PC, tablety alebo PS3. FTP server pre zdieľanie a prístup k dátam je možné odkiaľkoľvek nastaviť v troch jednoduchých krokoch.

Aktivity na webe môžete s týmto routerom jednoducho monitorovať v prehľadnom grafickom rozhraní, a pomocou nástroja QoS určiť prioritu jednotlivých úloh. Dôležité úlohy (napríklad prebiehajúci hovor) tak nebudú spomaľované ani pri celkovo vyššom zaťažení. Zásluhou automatickej detekcie ADSL pripojenia a nastavenia zvládne inštaláciu tohto zariadenia skutočne každý, a to bez použitia CD či manuálu. Dva multifunkčné USB porty umožňujú zdieľanie súborov, pripojenie tlačiarne, a poskytujú možnosť nabíjania iPadu. Vďaka možnosti pripojenia externého disku či iného úložného zariadenia priamo k routeru môžete sťahovať napríklad celý deň bez toho, aby ste k tomu potrebovali PC.

Asus DSL-N55U
Asus DSL-N55U