Menu
Menu

Ariston NMTP 1922 FW/HA

Ariston NMTP 1922 FW/HA

Ariston NMTP 1922 FW/HA

Kód výrobku: NMTP1922FWHA

Kombinovaná chladnička Ariston NMTP 1922 FW/HA nesmie chýbať v žiadnej domácnosti! Využijete ju ako módny doplnok vďaka jej nerezovej farbe. Počas osláv, predovšetkým vďaka funkcii Ice Party na rýchle chladenie šampanského. Pre každodenné jestvovanie s plným žalúdkom a bez námahy. Vďaka No Frost funkcii už nebudete poznať manuálne odmrazovanie.

 

Prehľadný digitálny displej zaručuje jednoduchú obsluhu nastavení. Otváranie dverí kombinovanej chladničky si môžete umiestniť podľa vašich predstáv. Mraznička s dvomi priehradkami je umiestnená vo vrchnej časti. Až v 5 policiach z bezpečnostného skla si jednoducho a prehľadne uložíte všetky vaše potraviny. Navyše ich určite neohrozí žiadna pleseň alebo zápach vďaka antibakteriálnej ochrane. Tá je vo forme špeciálneho trvalého povlaku na vnútorných stenách chladničky. Zásobník Fresh Box dlhšie udrží vaše potraviny čerstvé. V zásobníkoch na ovocie a zeleninu jednoducho viete regulovať vlhkosť. Aj víno a iné fľaše môžete efektívne uložiť v oddelenej poličke.

 

Ariston NMTP 1922 FW/HA sa môže pýšiť funkciami Super Cool (rýchle chladenie) a Super Freeze (rýchle mrazenie). Už nikdy nenecháte pootvorené dvierka! Ariston NMTP 1922 FW/HA disponuje akustickým alarmom otvorených dvierok. Vďaka funkcii iCare automaticky kontroluje teplotu vo svojom vnútri aj mimo neho tak, aby boli potravy ochránené minimálnou spotrebou energie. S  Ariston NMTP 1922 FW/HA nešetríte len obsah svojej peňaženky, ale aj drahocenné prírodné zdroje. Je v energetickom rade spotreby energie A+a spotrebuje 0,9 kWh. V Okay e-shope si môžete kombinovanú chladničku Ariston NMTP 1922 FW/HA výhodne a pohodlne zakúpiť.