Apple MacBook Pro RTB 13" i5 16GB, SSD 512GB, SG, MWP42CZ/A

Apple MacBook Pro RTB 13

Apple MacBook Pro RTB 13" i5 16GB, SSD 512GB, SG, MWP42CZ/A

33,8 cm (13.3"), 2560 x 1600 px, 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5, 16 GB, Nie je dostupné, 512 GB, Kapacita disku SSD 512 GB, Bluetooth , macOS Catalina

Model roka 2020

Hľadáte dokonalý notebook, v ktorom sa spája praktická kompaktnosť, luxusný dizajn a špičkový výkon?

- Kompaktná veľkosť 13,3", tenká konštrukcia a nízka hmotnosť robia z tohto notebooku skvelého spoločníka na cesty

- Vysoké rozlíšenie 2560 x 1600 pixelov poskytne dostatočné detaily pre prácu a sledovanie videí

- Retina technológia displeja je zárukou sýteho zobrazenia farieb

- Procesor Intel Core i5 sa postará o rýchly a plynulý chod systému a nainštalovaných aplikácií

- Operačný systém mac OS je užívateľsky prívetivý, veľmi svižný a plný dôležitých aplikácií

- Inovatívny Touch Bar sa prispôsobí spustenej aplikácii a zjednoduší a spríjemní jej ovládanie

- Ultrarýchly SSD disk s kapacitou 512 GB je zárukou bleskového spúšťania operačného systému

- Thunderbolt tretej generácie skopíruje či presunie vaše súbory doslova v okamihu

- So zabudovanou čítačkou odtlačkov prstov sa môžete do počítača prihlásiť jediným dotykom, vďaka čomu bude všetko bezpečne uložené

- Batéria zaistí výdrž až 10 hodín, vďaka čomu môžete pracovať nepretržite aj bez prístupu k elektrickej sieti

- Webová kamera FaceTime s HD rozlíšením umožní kvalitné usporiadanie online telefonátov a videokonferencií

- Stereo reproduktory s dvojnásobnými bassmi dodajú úžasný zvuk vašim skladbám a filmom

Tak neváhajte a ešte dnes si kúpte MacBook Pro, ktorý vás bude reprezentovať na každom kroku.

Kód výrobku: MWP42CZA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Pracovné notebooky

Najpredávanejšie Pracovné notebooky

1
Skladom
2
Skladom
3

MacBook Pro

Nový MacBook Pro prichádza opäť v plnej sile. Obľúbený model, ktorý nadchol skvelým výkonom v neuveriteľne elegantnom tele je teraz ešte výkonnejší. Neodolateľný Retina displej poskytne nezabudnuteľný obraz, špičkové komponenty, maximálny výkon a plynulý chod, hliníkový plášť zaistí závisť celého okolia a čítačka odtlačkov prstov potom dokonalé súkromie a jednoduché odomykanie. To všetko na cestách a s výdržou po celý deň.

Apple MacBook Pro 13

Pripravený na všetko

Vynikajúci výkon v ľahučkom tele

Štvorjadrový procesor Intel s prehľadom utiahne všetko cez prezeranie webu, úpravu fotiek až po strih videa. Vďaka výkonnej integrovanej karte potom vynikne aj grafika, či už pri hraní hier alebo rendrovaní 3D videa. To všetko naviac zabalené do kompaktného a ľahkého tela ako stvoreného na prenášanie.

Apple MacBook Pro 13

16 GB

512 GB

1,4 kg

Operačná pamäť

SSD disk

Váha

Intel Core

i5

802.11ac

Intel Iris

Plus

Procesor

Wi-Fi

Grafika

Retina displej

Neuveriteľný obraz plný farieb

Dokonalý obraz s vysokým rozlíšením 2560 x 1600 pixelov a omnoho viac ponúka jedinečný Retina displej. Uvidíte, že vaše fotografie budú ako živé a aj text ostrejší než obvykle. Technológia Tru Tone potom automaticky upraví biely bod podľa okolia tak, aby sa webové stránky či emaily podobali tlačenému textu. Až o 48 % vyšší farebný rozsah potom zaistí, že každé médium vrátane filmov či hier bude hrať sýtymi a živými farbami. Webkamera FaceTime s HD rozlíšením je potom zárukou detailných videohovorov.

Apple MacBook Pro 13

Jas 500 nitov

O 25 % viac

farieb

Technológia

True Tone

Široký stereo
zvuk

Vylepšené ovládanie

Pohodlnejšie a intuitívnejšie písanie a pohyb myši

Klávesnica nového MacBooku s krídlovým dizajnom sľubuje až štyrikrát vyššiu stabilitu oproti tradičnému mechanizmu. Písanie je omnoho pohodlnejšie a poskytuje lepšiu odozvu. Veľkou výhodou je aj individuálne podsvietenie každej klávesy, vďaka čomu môžete pracovať rovnako pohodlne aj v tme. Inovatívny Force Touch trackpad potom dokáže rozoznávať jednotlivé rozdiely v prítlaku. Je tak neuveriteľne presný a to po celej šírke bez ohľadu, kde naň kliknete. Vďaka 20% zväčšeniu naviac poskytuje viac miesta na Multi-Touch gestá pre scrollovanie či približovanie obsahu a ďalších.

Apple MacBook Pro 13

Touch Bar

Jeden z najlákavejších prvkov klávesnice sa nachádza na mieste funkčných kláves. Tie boli nahradené šikovným Touch Barem, teda dotykovým panelom, ktorý sa vždy prispôsobí práve spustenej aplikácii. Môžete tak ovládať hlasitosť hudby, pretáčať video, nastavovať filtre pri fotografiách či rýchlo využívať emotikony pri písaní.

Touch ID

Vďaka integrovanej čítačke odtlačkov prstov bude odomykanie vášho MacBooku alebo online nakupovanie otázkou okamihu. Jednoducho priložíte svoj prst na snímač bez nutnosti zadávať ďalšie heslo.

Apple MacBook Pro 13

Force Touch Trackpad

Inovatívny Force Touch trackpad dokáže rozoznávať jednotlivé rozdiely v prítlaku. Je tak neuveriteľne presný a to po celej šírke bez ohľadu na to, kde naň kliknete. Vďaka 20% zväčšeniu naviac poskytuje viac miesta na Multi-Touch gestá pre scrollovanie či približovanie obsahu a ďalších.

Apple MacBook Pro 13

Thunderbolt 3

Jeden konektor zastúpi všetky

Thunderbolt 3 sa môže právom nazývať univerzálnym portom. Spája v sebe totiž všestrannosť štandardu USB-C a s šírkou pásma 40 Gb/s, ktorá sa tak oproti predchádzajúcej generácii zdvojnásobila, prenáša dáta, video a napájací príkon. Ďalšie zariadenie sa potom jednoducho pripojí káblom alebo pomocou adaptéru.

Apple MacBook Pro 13

Sidecar

Rozšírte nielen svoje obzory

Režim sidecar rozšíri váš pracovný priestor o ďalšiu obrazovku alebo pracovný nástroj. Tým sa stane váš iPad, ktorý v takom prípade poslúži ako ďalšia obrazovka alebo napríklad ako paleta pre miešanie farieb.

Apple MacBook Pro 13

Mac a iPhone

Jedinečná spolupráca uľahčí život

Keď máte Mac a iPhone, môžete medzi nimi zdieľať poznámky, upravovať storyboardy alebo dohrať rozohrané Apple Arcade hry z jedného zariadenia na druhom. Žiadny iný počítač si s iPhonom tak dobre nerozumie.

Správy

Na svojom notebooku môžete úplne v pokoji prijímať a odosielať textové správy ako zo svojho mobilu. Všetky vaše konverzácie budú vždy aktuálne, nech už odpíšete z mobilu či notebooku.

Apple MacBook Air 13


Apple MacBook Air 13

Handoff

Funkcia Handoff vám v praxi dovolí dokončiť rozrobenú prácu na inom zariadení. Pokiaľ si tak rozpíšete email či poznámku na notebooku, môžete ju bezpečne dopísať napríklad cestou do práce na mobile.

macOS Catalina

Jednoduchá obsluha, nové funkcie, bezkonkurenčná aplikácia

Základom každého operačného systému firmy Apple vždy bolo to, že je vytváraný na telo hardwaru, ktorý v sebe daný prístroj ukrýva. Inak tomu nie je ani pri modeli MacBook Pro, ktorý tak beží dokonale svižne, bez najmenších zásekov a naviac dokáže veci, ktoré iné počítače nezvládnu. V každom macu nájdete kolekciu vybraných a prepracovaných aplikácií, ktoré naozaj využijete. Nemusíte sa obávať nežiadaného balastu a ihneď po rozbalení bez obáv začať s úpravou dokumentov, správou kalendára alebo pokojne aj tvorbou hudby a videí. Základom každého operačného systému firmy Apple vždy bolo to, že je vytváraný na telo hardwaru, ktorý v sebe daný prístroj ukrýva. Inak tomu nie je ani pri modeli MacBook Pro, ktorý tak beží dokonale svižne, bez najmenších zásekov a naviac dokáže veci, ktoré iné počítače nezvládnu. V každom macu nájdete kolekciu vybraných a prepracovaných aplikácií, ktoré naozaj využijete. Nemusíte sa obávať nežiadaného balastu a ihneď po rozbalení bez obáv začať s úpravou dokumentov, správou kalendára alebo pokojne aj tvorbou hudby a videí.

Apple MacBook Pro 13

Apple MacBook Pro RTB 13
Apple MacBook Pro RTB 13