Apple iPad Pro 12,9'' Wi-Fi 64GB - Space Grey 2019

Apple iPad Pro 12,9'' Wi-Fi 64GB - Space Grey 2019

Apple iPad Pro 12,9'' Wi-Fi 64GB - Space Grey 2019

Model roku 2019

Hledáte špičkový tablet, který ve všech ohledech daleko předčí své konkurenty a v mnoha případech i počítače?
Díky své lehké konstrukci je tablet vhodný k častému přenášení a díky svému luxusnímu designu navíc neunikne pozornosti okolí
- Ozdobou tabletu je jeho přestavěný Liquid Retina displej s vysokým rozlišením, který je radost sledovat
- Displej je jasnější, barevnější, vrhá méně odrazů a nabízí mnohem rychlejší odezvu než kdy dříve
Procesor A12X vám dovolí stříhat 4K video, rendrovat 3D model nebo pracovat v prostředí Rozšířené reality AR
- Baterie udrží přístroj v provozu neskutečných 10 hodin, takže nabíjet můžete v klidu doma přes noc
- Úložiště s kapacitou 64 GB je připravené pro všechna vaše videa, filmy, fotky i aplikace, kterých pojme nepřeberné množství
- Zadní i přední fotoaparát s vysokým rozlišením umožňují pořídit fantastické snímky za všech okolností nebo video telefonovat
- Přední fotoaparát je také vybaven funkcí Face ID, pod kterou se skrývá nejbezpečnější ověřování pomocí obličeje
- Operační systém iOS 13 umožní pracovat s několika aplikacemi, přetahovat věci prstem a pracova s novými gesty
Tak neváhejte a ještě dnes si užívejte vysoký výkon i fantastické zobrazení, které můžete mít neustále po ruce.

Model roku 2019

Hľadáte špičkový tablet, ktorý vo všetkých ohľadoch ďaleko predbehne svojich konkurentov a v mnoho prípadoch aj počítače?
Vďaka svojej ľahkej konštrukcii je tablet vhodný k častému prenášaniu a vďaka svojmu luxusnému dizajnu navyše neunikne pozornosti okoliu
- Ozdobou tabletu je jeho prestavaný Liquid Retina displej s vysokým rozlíšením, ktorý je radosť sledovať
- Displej je jasnejší, farebnejší, vrhá menej odrazov a ponúka mnoho rýchlejšiu odozvu než kedy predtým
Procesor A12X vám dovolí strihať 4K video, rendrovať 3D model alebo pracovať v prostredí Rozšírené reality AR
- Batéria udrží prístroj v prevádzke neskutočných 10 hodín, takže nabíjať môžete v pokoji doma cez noc
- Úložisko s kapacitou 64 GB je pripravené na všetky vaše videá, filmy, fotky aj aplikácie, ktorých pojme nepreberné množstvo
- Zadný aj predný fotoaparát s vysokým rozlíšením umožňujú vytvoriť fantastické snímky za všetkých okolností alebo video telefonovať
- Predný fotoaparát je taktiež vybavený funkciou Face ID, pod ktorou sa skrýva najbezpečnejšie overovanie pomocou tváre
- Operačný systém iOS 13 umožní pracovať s niekoľkými aplikáciami, preťahovať veci prstom a pracovať s novými gestami
Tak neváhajte a ešte dnes si užívajte vysoký výkon aj fantastické zobrazenie, ktoré môžete mať neustále po ruke.

Kód výrobku: MTEL2FDA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tablety

Najpredávanejšie Tablety

1
2
Skladom
3
Skladom

 

Úplne nový

Apple iPad Pro

 

Spoločnosť Apple sa opäť pokúša prekonať samú seba a uvádza na trh novú verziu populárneho tabletu iPad. Opäť ponúka radu noviniek, toho roku však inovatívnejších než kedy predtým. Môžete sa tak tešiť na ešte širšiu obrazovku s minimálnymi rámčekmi, počítačový výkon ukrytý v novom čipe alebo maximálne zabezpečenie v čele s prepracovanejším rozpoznávaním tváre.

 

 

 

 

 

Špičkové zobrazenie

Nech už si vyberiete menší či väčší model, u oboch vás prekvapí nádherne tenký rámček, vďaka ktorému obrazovka vyplňuje takmer celú plochu prednej strany. Základnou technológiou je Liquid Retina, ktorá sľubuje verné zobrazenie všetkých farieb.

 

Tablet iPad Pro

 

 

 

Displej je ďalej navyše podporený dvojicou technológií ProMotion a TrueTone, vďaka ktorým všetko nádherne vyzerá, skvelo reaguje a je navyše šetrný k očiam. Nech už tak svoj čas venujete práci či zábave, vždy sa budete cítiť okúzlení čistotou obrazu a dokonalým pohodlím.

 

Tablet iPad Pro

 

 

 

Maximálny výkon

O výpočtový výkon sa v tablete iPad Pro stará čip A12X Bionic, ktorý je nielen neuveriteľne výkonný, ale aj výnimočne inteligentný. Obsahuje totiž takzvaný Neural Engine, ktorý zvláda päť biliónov operácií za sekundu a umožňuje vyspelé strojové učenie. Je tak dokonca výkonnejší než väčšina klasických notebookov, o čom svedčí napríklad fakt, že na ňom budete v pokoji editovať fotky a obrázky vo Photoshope.

 

Tablet iPad Pro

 

 

 

Takýto výkon oceníte nielen v grafických editoroch, ale samozrejme aj pri náročných hrách, prehrávaní filmov vo vysokom rozlíšení, ale aj pri práci v multitaskingu teda v prostredí, kedy máte niekoľko aplikácií spustených naraz vedľa seba, čo pre nový iPad nie je problém.

 

Tablet iPad Pro

 

 

 

Čip A12X Bionic má taktiež dvojnásobne rýchlu grafiku a tak sa z neho stáva aj vynikajúci spoločník na hranie najrôznejších aj tých náročnejších hier. Bez obáv zvládne aj zobrazenie aplikácií vo virtuálnej či rozšírenej realite.

 

Tablet iPad Pro

 

 

 

Jednoduché ovládanie

Na displej sa nielen báječne pozerá, ale je radosť s ním aj pracovať. Využijete k tomu napríklad nové intuitívne gestá alebo jeden z najlepších nástrojov k ovládaniu Apple Pencil.

Tablet iPad Pro

 

Nielen, že sa skvelo drží a poskytne vám pocit, akoby ste na tablet písali naozajstnou ceruzkou, ale navyše novo reaguje aj na dotyk a dvojitým poklepaním vás napríklad nechá meniť štetce alebo prepnúť na mazanie.

 

Tablet iPad Pro

 

 

 

Ďalšou vychytávkou je potom aj magnetické prichytenie, ktoré slúži k jej párovaniu a nabíjaniu.

 

Tablet iPad Pro

 

 

 

Pokiaľ sa rozhodnete pracovať v tabuľkových či textových editoroch, písanie ceruzkou vám možno bude pripadať zdĺhavé. Pre tento prípad je však pripravená klávesnica Smart Keyboard Folio, na ktorej sa skvelo píše a zároveň slúži aj ako elegantná ochrana.

 

Tablet iPad Pro

 

 

 

 

Dvojica fotoaparátov

Nový iPad Pro je vybavený dvojicou špičkových fotoaparátov, z ktorých oba sú podporené technológiou HDR. Zadný 12MP fotoaparát tak napríklad využijete k vytvoreniu nádherných momentiek alebo 4K videí a TrueDepth kameru k foteniu selfie či video telefonovaniu.

 

Tablet iPad Pro

 

 

 

Predný fotoaparát potom samozrejme slúži aj k odomykaniu tabletu pomocou rozpoznania tváre. To má nastarosť ako obvykle služba Face ID, ktorá je tou vôbec najbezpečnejšou overovacou technológiou podľa tváre na bežných tabletoch aj počítačoch.

 

Tablet iPad Pro

 

 

 

Vysokorýchlostné pripojenie

Pre pripojenie externých periférií či úložísk využijete moderný konektor USB-C, ktorý umožňuje bleskové pripojenie aj kopírovanie súborov. Môžete tak pokojne využiť externý displej alebo si prezerať fotky z vášho fotoaparátu.

 

Tablet iPad Pro

 

 

 

K bezdrôtovému pripojeniu potom využijete vysokorýchlostné Wi-Fi, takže sa nestane, že by ste boli bez internetu napríklad na cestách. K cestovaniu potom prispeje aj hrúbka, vďaka ktorej je iPad viac než kompaktný a dlhá výdrž batérie až 10 hodín.

 

 

Tablet iPad Pro