Apple iPad Pro 11 Wi-Fi Cell 128GB - Space Grey, MY2V2FD/A

Apple iPad Pro 11 Wi-Fi Cell 128GB - Space Grey, MY2V2FD/A

Apple iPad Pro 11 Wi-Fi Cell 128GB - Space Grey, MY2V2FD/A

27,9 cm (11"), 2388 x 1668 px, Vnútorná kapacita pre ukladanie

Model roku 2020

Hľadáte špičkový tablet, ktorý vo všetkých ohľadoch jednoznačne prekoná svojich konkurentov a v mnohých prípadoch aj počítače?
-
Vďaka svojej ľahkej konštrukcii je tablet vhodný na časté prenášanie a vďaka svojmu luxusnému dizajnu navyše neunikne pozornosti
- Ozdobou tabletu je jeho prestavaný Liquid Retina displej s vysokým rozlíšením, ktorý je radosť sledovať
- Displej je jasnejší, farebnejší, vrhá menej odrazov a ponúka omnoho rýchlejšiu odozvu než kedykoľvek predtým
- Procesor A12Z vám umožní strihať 4K video, rendrovať 3D modely alebo pracovať v prostredí Rozšírenej reality AR
- Batéria udrží prístroj v chode neskutočných 10 hodín, takže nabíjať ho môžete v pokoji doma cez noc
- Zadný aj predný fotoaparát s vysokým rozlíšením umožňujú zhotoviť fantastické snímky za všetkých okolností alebo uskutočniť videohovory
- Predný fotoaparát je tiež vybavený funkciou Face ID, pod ktorou sa skrýva najbezpečnejšie overovanie pomocou tváre
- Operačný systém iPadOS umožní pracovať s niekoľkými aplikáciami, preťahovať veci prstom a pracovať pomocou nových gest
Tak neváhajte a ešte dnes si užívajte vysoký výkon a fantastické zobrazenie, ktoré môžete mať neustále poruke.

Kód výrobku: MY2V2FDA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
iPady

Nová generácia

Apple iPad Pro

Spoločnosť Apple sa opäť pokúša prekonať samu seba a uvádza na trh novú verziu populárneho tabletu iPad. Vo svojej poslednej generácii si pripravil sadu profesionálnych fotoaparátov nielen pre skvelé momentky a profi videá, ale aj pre dokonalé zobrazenie rozšírenej reality. Ďalej ponúka jednoduché, avšak kreatívne ovládanie pomocou prstov, pera, ale aj Bluetooth klávesnice a trackpadu, a predovšetkým výkon, ktorý mu bude závidieť väčšina notebookov.

Apple iPad Pro 11

Špičkové zobrazenie

Či už si vyberiete menší alebo väčší model, u oboch vás prekvapí nádherne tenký rámik, vďaka ktorému obrazovka vypĺňa takmer celú plochu prednej strany. Základnou technológiou je Liquid Retina, ktorá sľubuje najvernejšie zobrazenie farieb na trhu. Displej je ďalej navyše podporený dvojicou technológií ProMotion a TrueTone, vďaka ktorým všetko nádherne vyzerá, skvele reaguje a je navyše šetrné k očiam. Či už tak svoj čas venujete práci alebo zábave, vždy sa budete cítiť očarení čistotou obrazu a dokonalým pohodlím.

Apple iPad Pro 11

Dvojica fotoaparátov

Nový iPad Pro je teraz vybavený hneď dvomi zadnými fotoaparátmi. K základnému 12 Mpx širokouhlému totiž pribudol 10 Mpx ultraširokouhlý objektív, ktorý vám poskytne neskutočný záber.

LiDAR skener

Nový iPad Pro je vybavený úžasnou technológiou LiDAR, ktorá meria vzdialenosť objektov a využíva sa napríklad v pristávacích moduloch pre ďalšiu výpravu na Mars. Spoločnosť Apple ju vtesnala do tela svojho prístroja, kde napríklad otvára nové možnosti rozšírenej reality.

Apple iPad Pro 11

Rozšírená realita

Inovatívny tablet Apple iPad Pro disponuje vďaka svojím technológiám maximálne realistickým zobrazením AR objektov. Nielen, že sa do scény umiestnia prakticky okamžite, ale dokážu sa presne pohybovať okolo, pred aj za reálnymi štruktúrami. Tešte sa tak na aplikácie, ktoré vám doslova vyrazia dych.

Apple iPad Pro 11

Skvelé snímky, jednoduchá editácia

S iPadom máte záruku dokonalých fotografií a videa, a zároveň môžete všetko priamo v tablete rovno editovať, vylepšovať či inak upravovať a prakticky hneď zdieľať. Počas krátkej doby sa tak napríklad celému svetu pochválite s novým 4K videom, doplníte fotky poznámkami alebo naskenujete a podpíšete dokument.

Apple iPad Pro 11

TrueDepth

Predná TrueDepth kamera samozrejme slúži nielen na fotenie selfie či videokonferencie, ale aj na odomykanie tabletu pomocou rozpoznania tváre. To má na starosť ako obvykle služba Face ID, ktorá je tou najbezpečnejšou overovacou technológiou podľa tváre na bežných tabletoch a počítačoch.

Apple iPad Pro 11

Maximálny výkon

O výpočtový výkon sa v tablete iPad Pro stará čip A12Z Bionic, ktorý je nielen neuveriteľne výkonný, ale aj výnimočne inteligentný. Obsahuje totiž takzvaný Neural Engine, ktorý zvláda päť biliónov operácií za sekundu a umožňuje vyspelé strojové učenie. Je tak dokonca výkonnejší ako väčšina klasických notebookov, o čom svedčí napríklad fakt, že na ňom budete v pokoji editovať fotky a obrázky vo Photoshope, strihať 4K video alebo vytvárať 3D modely.

Apple iPad Pro 11

Stvorený pre prácu

Takýto výkon oceníte nielen v grafických editoroch, ale samozrejme aj pri náročných hrách, prehrávaní filmov vo vysokom rozlíšení, ale aj pri práci v multitaskingu –⁠ teda v prostredí, kde máte niekoľko aplikácií spustených naraz vedľa seba, čo však pre nový iPad vôbec nie je problém.

Apple iPad Pro 11

Magic Keyboard

Pre pohodlné písanie môžete využiť nový doplnok v podobe najpohodlnejšej iPad klávesnice Magic Keyboard. Tá obsahuje ovládací kolík pre lepšie ovládanie kurzora alebo USB-C port pre nabíjanie. Zároveň tiež poslúži ako predný aj zadný kryt. K tabletu sa klávesnica prichytí magneticky, čo je viac než pohodlné.

Apple iPad Pro 11

Pohodlné písanie

Klávesnica sa pýši plnohodnotným rozložením s tvrdými klávesmi a 1 mm zdvihom. Poskytne tak pohodlné a tiché písanie, zároveň však istú odozvu. Pomôže vám tak pri odpisovaní na korešpondenciu, pri tvorbe prezentácií, ale pokojne aj pri písaní románu.

Apple iPad Pro 11

Myš nie je potrebná

Na pohodlné ovládanie potom prispeje aj trackpad, pomocou ktorého budete po obrazovke tabletu pohybovať novým a zdokonaleným kurzorom. Ten bol vylepšený tak, aby sa menil podľa toho, na čo práve ukazujete, a spresnil úkony, ako je napríklad úprava tabuliek alebo výber textu. Nechýbajú ani obľúbené multitouch gestá, ktoré urýchľujú množstvo činností.

Apple iPad Pro 11

Apple Pencil

Na displej sa nielen skvele pozerá, ale je radosť s ním aj pracovať. Využijete na to napríklad nové intuitívne gestá alebo jeden z najlepších nástrojov na ovládanie –⁠ Apple Pencil. Nielen, že sa skvele drží a poskytne vám pocit, ako by ste na tablet písali naozajstnou ceruzkou, ale teraz navyše reaguje aj na dotyk a dvojitým poklepaním vás napríklad nechá meniť štetce alebo prepnúť na vymazávanie. Ďalšou vychytávkou je potom aj magnetické prichytenie, ktoré slúži na jej párovanie a nabíjanie.

Apple iPad Pro 11

Vysokorýchlostné pripojenie

Na pripojenie externých periférií či úložísk využijete moderný konektor USB-C, ktorý umožňuje bleskové pripojenie a kopírovanie súborov. Môžete tak pokojne využiť externý displej alebo si prezerať fotky z vášho fotoaparátu.

Apple iPad Pro 11

Prenosná konštrukcia

Na bezdrôtové pripojenie potom využijete vysokorýchlostné Wi-Fi, takže sa nestane, že by ste boli bez internetu napríklad na cestách. Pri cestovaní vás poteší aj hrúbka, vďaka ktorej je iPad viac ako kompaktný a dlhá výdrž batérie –⁠ až 10 hodín.

Apple iPad Pro 11

Apple iPad Pro 11 Wi-Fi Cell 128GB - Space Grey, MY2V2FD/A
Apple iPad Pro 11 Wi-Fi Cell 128GB - Space Grey, MY2V2FD/A
Apple iPad Pro 11 Wi-Fi Cell 128GB - Space Grey, MY2V2FD/A
Apple iPad Pro 11 Wi-Fi Cell 128GB - Space Grey, MY2V2FD/A
Apple iPad Pro 11 Wi-Fi Cell 128GB - Space Grey, MY2V2FD/A