Apple iPad Air Wi-Fi 64GB - Gold 2019

Apple iPad Air Wi-Fi 64GB - Gold 2019

Apple iPad Air Wi-Fi 64GB - Gold 2019

Model roku 2019

Hľadáte špičkový tablet, ktorý je ako stvorený k prenášaniu a navyše vo všetkých ohľadoch ďaleko predbehne svojich konkurentov?
Vďaka svojej ľahkej konštrukcii je tablet vhodný k častému prenášaniu a vďaka svojmu luxusnému dizajnu navyše neunikne pozornosti okoliu
- Ozdobou tabletu je jeho prestavaný  Retina displej s vysokým rozlíšením, ktorý je radosť sledovať
- Displej je jasnejší, farebnejší, vrhá menej odrazov a ponúka mnoho rýchlejšiu odozvu než kedy predtým
Procesor A12X vám dovolí strihať 4K video, rendrovať 3D model alebo pracovať v prostredí Rozšírené reality AR
- Batéria udrží prístroj v prevádzke neskutočných 10 hodín, takže nabíjať môžete v pokoji doma cez noc
- Úložisko s kapacitou 64 GB je pripravené na všetky vaše videá, filmy, fotky aj aplikácie, ktorých pojme nepreberné množstvo
- Zadný aj predný fotoaparát s vysokým rozlíšením umožňujú vytvoriť fantastické snímky za všetkých okolností alebo video telefonovať
- Vyspelý snímač odtlačkov prstov Touch ID udrží vaše súkromné dáta v bezpečí a dovolí vám rýchlo a bezpečne platiť v obchode
- Operačný systém iOS 13 umožní pracovať s niekoľkými aplikáciami, preťahovať veci prstom a pracovať s novými gestami
Tak neváhajte a ešte dnes si užívajte vysoký výkon aj fantastické zobrazenie, ktoré môžete mať neustále po ruke.

Kód výrobku: MUUL2FDA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tablety

Najpredávanejšie Tablety

1
2
Skladom
3
Skladom

 

Úplne nový

Apple iPad Air

 

Spoločnosť Apple sa opäť pokúša prekonať samú seba a uvádza na trh novú verziu populárneho tabletu iPad Air. Opäť ponúka radu noviniek, toho roku však inovatívnejších než kedy predtým. Môžete sa tak tešiť na ešte širšiu obrazovku s minimálnymi rámčekmi, počítačový výkon ukrytý v novom čipe alebo maximálne zabezpečenie v čele s čítačkou odtlačkov prstov Touch ID.

 

 

 

 

Špičkové zobrazenie

Už na prvý pohľad vás prekvapí nádherne tenký rámček, vďaka ktorému obrazovka vyplňuje takmer celú plochu prednej strany. Základnou technológiou je ako vždy Retina, ktorá sľubuje verné zobrazenie všetkých farieb.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

Displej je ďalej navyše podporený technológiou TrueTone, vďaka ktorej všetko nielen nádherne vyzerá a skvelo reaguje ale je aj navyše šetrný k očiam. Nech už tak svoj čas venujete práci či zábave, vždy sa budete cítiť okúzlení čistotou obrazu a dokonalým pohodlím.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

Maximálny výkon

O výpočtový výkon sa v tablete iPad Air stará čip A12X Bionic, ktorý je nielen neuveriteľne výkonný, ale aj výnimočne inteligentný. Obsahuje totiž takzvaný Neural Engine, ktorý zvláda päť biliónov operácií za sekundu a umožňuje vyspelé strojové učenie. Je tak dokonca výkonnejší než väčšina klasických notebookov, o čom svedčí napríklad fakt, že na ňom budete v pokoji editovať fotky a videá.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

Takýto výkon oceníte nielen v grafických editoroch, ale samozrejme aj pri náročných hrách, prehrávaní filmov vo vysokom rozlíšení, ale aj pri práci v multitaskingu teda v prostredí, kedy máte niekoľko aplikácií spustených naraz vedľa seba, čo pre nový iPad nie je problém.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

Čip A12X Bionic má taktiež dvojnásobne rýchlu grafiku a tak sa z neho stáva aj vynikajúci spoločník na hranie najrôznejších aj tých náročnejších hier. Bez obáv zvládne aj zobrazenie aplikácií vo virtuálnej či rozšírenej realite.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

Jednoduché ovládanie

Na displej sa nielen báječne pozerá, ale je radosť s ním aj pracovať. Využijete k tomu napríklad nové intuitívne gestá alebo jeden z najlepších nástrojov k ovládaniu Apple Pencil.

 

Tablet iPad Air

 

 

Nielen, že sa skvelo drží a poskytne vám pocit, akoby ste na tablet písali naozajstným perom, ale navyše aj prevádza vami písaný text na ten dokumentový, takže môžete zvýrazňovať, písať rýchle poznámky, kresliť aj odpovedať na emaily.

 

Tablet iPad Air

 

 

Pokiaľ sa rozhodnete pracovať v tabuľkových či textových editoroch, písanie ceruzkou vám možno bude pripadať zdĺhavé. Pre tento prípad je však pripravená klávesnica Smart Keyboard, na ktorej sa skvelo píše a pripojí sa bez akéhokoľvek nabíjania či párovania. Po dopísaní sa z nej navyše stane ľahký a odolný kryt.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

Dvojica fotoaparátov

Nový iPad Air je vybavený dvojicou špičkových fotoaparátov, z ktorých oba sú podporené technológiou HDR. Zadný 8MP fotoaparát tak napríklad využijete k vytvoreniu nádherných momentiek alebo 1080p HD videí a TrueDepth kameru k foteniu selfie či video telefonovaniu.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

Operačný systém iOS 13

Na ešte vyššiu úroveň pozdvihne iPad nový operačný systém iOS 13. Ten umožní pracovať s niekoľkými aplikáciami súčasne, preťahovať veci prstom po obrazovke a ukladať pohromade súbory v novej aplikácii Súbory.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

Vďaka jednoduchej a aj tak výnimočnej aplikácii Súbory sa jednoducho dostanete ku všetkému, čo máte poukladané nielen na svojom iPade, ale aj iCloude alebo ďalších cloudových službách vrátane Dropboxu.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

Prepracované aplikácie

Vo vašom prístroji už na vás čaká niekoľko preinštalovaných aplikácií, s ktorými zvládnete každodenné činnosti aj kancelársku prácu. Nájdete tu napríklad Fotky, Mapy, Mail aj prehliadač spracovaný priamo od Applu. Nechýba ani tvorivé GarageBand pre skladanie hudby alebo iMovies na tvorbu videí.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

V online obchode App Store potom čaká ďalších cez milión aplikácií a hier optimalizovaných pre iPad. Nájdete tam tak prakticky čokoľvek od logických hier po prepracované 3D dobrodružstvá aj najrôznejších pomocníkov s fotením, úpravou fotiek či tvorbu poznámok.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

iCloud

Vďaka cloudovému úložisku priamo od Applu budete mať svoje súbory a fotky vždy zálohované a navyše dostupné odkiaľkoľvek. Nemusíte sa tak báť o ich stratu ani, keď o tablet napríklad prídete. Navyše sa jednoducho dostanete aj k fotkám vytvoreným telefónom.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

 

Perfektná ochrana

Rovnako ako všetky ostatné produkty aj u nového iPadu Air sa môžete spoľahnúť na dokonalé zabezpečenie. Využíva k tomu snímač Touch ID v prednom tlačidle. Pomocou neho jednoducho a bezpečne odomknete tablet alebo sa dostanete k niektorým aplikáciám. Navyše ho využijete aj pri platení Apple Pay, kedy stačí priložiť prst na snímač.

 

Tablet iPad Air

 

 

 

Tablet pre každého

Apple iPad Air je navrhnutý tak, aby ho mohol používať prakticky ktokoľvek. Preto je vybavený niekoľkými funkciami sprístupnenia, ktoré prispôsobia ovládanie či zobrazenie tabletu špecifickým zrakovým, sluchovým, motorickým či študijným potrebám. Nájdete tu tak napríklad VoiceOver, ktorý popisuje obsah obrazovky alebo Switch Control umožňujúci ovládať tablet bez dotyku.

 

 

Tablet iPad Air

 

Apple iPad Air Wi-Fi 64GB - Gold 2019