Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF

Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF

Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF

 • Energetická trieda: F
 • Objem chladničky je 383 l a mrazničky 210 l, čo poskytuje veľké množstvo priestoru na potraviny vhodné pre početnú rodinu
 • Twin Cooling Plus zaistí rovnomernú distribúciu chladeného vzduchu po chladničke a udržuje optimálnu vlhkosť
 • Metal Cooling sa stará o udržanie konštantnej teploty vo vnútri chladničky, vďaka čomu predlžuje životnosť potravín
 • Rodinná plocha umožní interaktívne prepojenie chladničky, domácnosti a ich členov
 • Vďaka funkcii View Inside budete schopní nahliadnuť do vnútorných priestorov odkiaľkoľvek a nikdy nezabudnúť nakúpiť potrebné potraviny
 • SmartView vám umožní zrkadliť obraz vášho smartphonu či Samsung Smart TV priamo na chladničke
 • Hlasový asistent Bixby je umelá inteligencia, ktorá poskytne maximálne pohodlie pri komunikácii s chladničkou
 • Rozmery: 1780 x 960 x 716 mm (VxŠxH)
 • Hlučnosť: 39 dB
 • Farba: čierna

Neváhajte a kúpte si svoju jedinečnú americkú chladničku Samsung ešte dnes!

Kód výrobku: RS68N8941SL

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Americké chladničky

Najpredávanejšie Americké chladničky

1
Skladom
2
3
Skladom

 

Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF

Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF sa rýchlo stane neoddeliteľnou súčasťou vášho života. Celková kapacita chladiacej časti je 383 l a mraznička poskytuje priestor 210 l, vďaka čomu budete môcť uskladniť veľké množstvo potravín.

 

 

Rodinná plocha

Jedinečnou vlastnosťou tejto chladničky je Rodinná plocha, na ktorej budete schopní zobrazovať fotografie, kresliť, pridávať nálepky alebo si napísať nákupný zoznam. Možno na ňu pridať aj hudobný prehrávač a užiť si koncert priamo u vás v kuchyni.

 

 

Ranný súhrn

Vždy majte všetko pohromade. Ranný súhrn poskytne prehľad zo všetkých sfér vášho života. Predpoveď počasia, upozornenie na trvanlivosť potravín, zobrazenie správ a kalendár. Osobné nastavenia je možné vďaka hlasovej asistentke Bixby, ktorá rozozná hlas konkrétneho člena domácnosti a zobrazí relevantné informácie práve pre neho.

 

 

Kalendár

Kalendár umožní zorganizovať si rodinný čas s najväčšou možnou efektivitou. Už nikdy nezabudnete na žiadne narodeniny a ďalšie významné dátumy či rodinné stretnutia. Všetko môžete upravovať priamo na chladničke alebo na svojom smartphone. Synchronizácia s programami Kalendár Google a Microsoft 365 je neoddeliteľnou súčasťou.

 

 

Poznámky

Rôznorodé aplikácie, ako sú Poznámky, Zoznam úloh a Galéria môžu slúžiť na efektívnu, interaktívnu a zábavnú formu komunikácie medzi členmi rodiny. Vo chvíli, keď pristúpite k chladničke, sa zobrazia všetky príspevky určené vašej osobe.

 

 

SmartView

Vďaka aplikácii SmartView budete môcť zrkadliť na chladničku obrazovku svojho telefónu alebo akýkoľvek Samsung Smart TV bez nutnosti zakúpiť ďalšie rozšírenie softvéru. Stačí otvoriť aplikáciu a vybrať si zariadenie, na ktoré chcete jeho obraz zrkadliť, o všetko ostatné už bude postarané.

 

 

Tanečná show

Usporiadajte svetové párty priamo u vás v kuchyni. Užívajte si obľúbenú muziku, počúvajte playlisty, skladby a umelcov na Spotify a Amazon Music. Nenechajte si ujsť vaše obľúbené podcasty, aktuálne správy a rozhlasové stanice vďaka aplikácii Tuneln.

 

 

View Inside

Jedinečná funkcia View Inside vám umožní zobraziť si kedykoľvek a kdekoľvek vnútorný obsah chladničky. V priebehu nakupovania sa budete môcť uistiť, čo vám doma chýba a naopak. Navyše chladnička automaticky značí dátumu spotreby jednotlivých potravín a posiela príslušné notifikácie, poznámky a nákupný zoznam.

 

 

Smart recepty & Plánovač

Kombinácia aplikácií Smart recepty a Plánovač jedla vám uľahčí každodennú prípravu jedál. Smart recepty vám poskytnú podrobné návody na prípravu jednotlivých jedál a Plánovač navrhne na základe vašich preferencií a obsahu potravín v chladničke, čo by ste mohli pripraviť. Ďalej v ňom môžete pripravovať nákupný zoznam na celý týždeň.

 

 

Nákupný zoznam

Aplikácia Nákupný zoznam umožní dokonalý prehľad o potravinách, ktoré je nutné nakúpiť. Synchronizácia s mobilným telefónom zaistí, že ho budete mať vždy pri ruke a papierik, ktorý by zostal doma, sa stane úsmevnou minulosťou.

 

 

SmartThings

Najmodernejšia technológia priamo u vás doma vďaka SmartThings, ktorá prepája inteligentné spotrebiče vo vašej domácnosti. Všetko je ovládateľné pomocou hlasu alebo dotyku. Zapnete, vypnete, nastavíte požadované funkcie a spotrebu energie v zlomkoch sekundy a odkiaľkoľvek si zaumienite.

 

 

Hlasový asistent Bixby

Dovoľte nám predstaviť vášho nového hlasového asistenta Bixby.  Jedná sa o umelú inteligenciu, ktorá poskytne maximálne pohodlie pri nastavovaní a riadení vašej domácnosti. Zadajte svoju otázku alebo zadajte pokyn a nechajte pracovať Bixby za vás.

 

 

Bluetooth volanie

Prepojte svoj smartphone s chladničkou a komunikujte s ľuďmi na druhej strane linky bez najmenších problémov. Pohodlne pokračujte vo varení a nezaťažujte sa držaním telefónu pri uchu. Koniec umastenému displeju.

 

 

Technológia SpaceMax

Chladnička ponúka neuveriteľný priestor 593 l, ktorý vám umožní uskladniť veľké množstvo potravín, čo sa nehodí len pre bežný týždeň, ale pri organizovaní osláv a rodinných stretnutí, kedy sa každý úložný priestor dokonalo hodí.

 

 

Twin Cooling Plus

Funkcia Twin Cooling Plus zaistí rovnomernú distribúciu chladného vzduchu do každého rohu chladničky, napomáha udržiavať optimálnu vlhkosť a zamedzuje miešaniu rôznych vôní. Navyše je rozdelený do dvoch na sebe nezávislých okruhov pre chladiacu a mraziacu časť.

 

 

Metal Cooling

V zadnej časti chladničky sa nachádza kovový plát, ktorý napomáha udržiavať konštantnú teplotu v chladničke, vo chvíľach, kedy dochádza k častému otváraniu. Vďaka tomuto, zamedzí nechceným kolísaním teplôt, ktoré nie sú vhodné pre dlhé skladovanie potravín.

 

 

Precise Chef Cooling

Zachovajte čerstvosť, chuť, textúru a vôňu v dlhodobom horizonte pomocou nezávislých chladiacich jednotiek, ktoré držia rovnomernú teplotu v každom rohu chladničky. Izolácia prispieva k redukcii kolísania teplôt a digitálny invertor presne reguluje prostredie vo vnútri chladničky.

 

 

Prémiový dizajn

Na prvý pohľad vás chladnička zaujme elegantným a jednoduchým dizajnom, ktorý sa značí čistými líniami, ktoré nenarúšajú celkový vzhľad a dojem. Preto sa táto americká chladnička skvelo hodí do všetkých moderných domácností, kde nehľadajú iba technologicky a funkciami nabitú chladničku.

Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF
Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF
Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF
Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF
Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF
Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF
Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF
Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF
Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF
Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF
Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF
Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF