Menu
Menu

Aligator S4000 Duo Grey

Aligator S4000 Duo Grey

Aligator S4000 Duo Grey

Kód výrobku: A4000G

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mobilné telefóny

Najpredávanejšie Mobilné telefóny

1
2
3
Skladom

Nový smartfón Aligator S400 Duo vás svojou cenou priamo omráči. Za cenu klasického telefónu totiž získate smartfón so 4" displejom, operačným systémom Android a všetkými základnými funkciami, ktoré od smartfóna očakávate. Navyše môžete využiť technológiu dual SIM a používať tak dve rôzne SIM karty zároveň.

Ovládania telefónu pomocou dotyku sa nemusíte obávať najmä preto, že uhlopriečka multidotykového displeja presahuje 10 cm. Rozlíšenie potom dosahuje hodnôt 800 x 480 pixelov. Motorom tohto modelu je gigaherzový procesor spoločne s 3D akcelerátorom a 256MB RAM. Na uloženie Vašich osobných dát je vyhradená kapacita 512 MB, avšak výrobca počítal s možným rozšírením o ďalších 32 GB pomocou pamäťovej karty microSD.

Operačný systém Android 2.3.5 Gingerbread umožňuje rozširovať zbierku aplikácií so službou Google Play. Máte teda dostupné tisíce rôznych rozšírení a vylepšení. Pripojenie k Internetu je realizovateľné vďaka bezdrôtovému Wi-Fi prijímaču. Spojenie s počítačom zabezpečí vstavané Bluetooth alebo prenos cez kábel a microUSB konektor.

Fotografovanie zabezpečuje dvojica snímačov. Na zadnej strane je to 3-megapixlový hlavný fotoaparát a vpredu ho podporuje kamerka určená najmä na videohovory. Aligator S400 Duo podporuje základné video (WMV, MKV, MOV, AVI, RM / RMVB, MPEG-2/4) a audio (MP3, WMA, 3GP, AAC, FLAC, WAV. OGG) formáty, takže si zo svojho smartfóna ľahko vytvoríte multimediálne centrum, ktoré Vám spríjemní dlhé chvíle.

Rozmery telefóna zodpovedajú veľkosti displeja - 125 x 64 x 10,8 mm. Batéria s kapacitou 1350 mAh zvláda zásobovať prístroj energiou dlhé hodiny a predlžuje tým dobu použiteľnosti.

Vďaka technológii Dual SIMmôžete pohodlne oddeliť osobný život od pracovného a pritom neprísť o žiadny dôležitý hovor. Podpora dvoch aktívnych kariet Vám dovolí nosiť so sebou iba jedno zariadenie a ušetriť tak miesto alebo čas potrebný na prehodenie SIM kariet.

Operačný systém Android je súčasťou rozsiahlej open source platformy, ktorá sa sústredí na vytvorenie užívateľsky príjemného prostredia, ktoré bude schopné pracovať na rôznych zariadeniach. Je vytvorené tak, aby bolo ľahko možné ho vyvíjať. Nájde sa teda množstvo mladých vývojárov, ktorí posúvajú Android každým dňom o krok ďalej. Nespornou výhodou je prepojenie so spoločnosťou Google, ktoré výrazne uľahčuje prácu so sociálnymi sieťami a ďalšími aplikáciami tejto spoločnosti.

Bezdrôtová technológia Wi-Fi vám umožní byť online všade tam, kde zachytíte signál. Ľahko sa tak zadarmo pripojíte v reštauráciách, nákupných strediskách alebo v knižnici.

 

Bluetooth je otvorený štandard na bezdrôtovú komunikáciu prepájajúcu dve a viac elektronických zariadení, napr. mobilný telefón, PDA, osobný počítač alebo bezdrôtové slúchadlá.

 

USB je univerzálna zbernica, ktorá umožňuje pripojenie zariadenia k počítaču. Možno ale využiť aj na prenos dát, napr. z videokamier, čítačiek pamäťových kariet, MP3 prehrávačov alebo externých diskov. 

 

Ako veľký bude priestor na uloženie užívateľských dát si zvolíte sami. Zariadenie podporuje pamäťové karty MicroSD a to až do veľkosti 32 GB, čo predstavuje množstvo priestoru na hudbu alebo video. 

 

Micro-USB je univerzálna zbernica, ktorá umožňuje pripojenie zariadenia k počítaču. Možno ale využiť aj pre prenos dát, napr. Z videokamier, čítačiek pamäťových kariet, MP3 prehrávačov alebo externých diskov.

Aligator S4000 Duo Grey
Aligator S4000 Duo Grey
Aligator S4000 Duo Grey
Aligator S4000 Duo Grey