AEG Lavamat 86560 TL4

AEG Lavamat 86560 TL4

AEG Lavamat 86560 TL4

Kód výrobku: L86560TL4

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

AEG Lavamat 86560 TL4je vrchom plnenáautomatická práčka s maximálnym príkonom 2200 Wattov. Vďaka vysokému počtu otáčok až 1500za minútu je spoľahlivým pomocníkom na špinavú bielizeň. Vybrať si môžete z dômyselne navrhnutýchpracích programov a funkcií, ktoré zaistia ochranu pre všetky typy vlákien. Vyprať môžete naraz až 6 kilogramov bielizne.

AEG Lavamat 86560 TL4 je ohodnotená energetickou triedou A + + + -10%: O 10% energeticky úspornejšie než najvyššia trieda na trhu, trieda A + + +. Operuje s veľmi nízkou hlučnosťou prostredníctvom tichého invertorového motora. Preto sa môžete nerušene venovať ďalším činnosť v miestnosti aj počas prania. Oceníte tiež jednoduché ovládanie. Čas prania i všetko ostatné ľahko skontrolujete na veľkom LCD displeji.

Technológia automatického polohovania bubna uľahčuje vkladanie a vynímání bielizne. Systém množstevnej automatiky Fuzzy Logicautomaticky reguluje spotrebu vody, energie i dĺžku samotného programu tak, aby tieto údaje vždy zodpovedali obsahu a typu pranej bielizne. Vďaka špeciálnej technológii ProTex Plus so zlatým certifikátomspoločnosti Woolmarkje šetrnou a vysoko kvalitnou metódou vyprané aj to najjemnejšie prádlo. Navyše predlžuje jeho životnosť a dlhšie vyzerá ako nové. Ak ste priaznivci tekutého alebo sypkého pracieho prášku, nemusíte sa vzdávať ani jedného variantu. Inteligentný dávkovač FlexiDosePlus optimalizuje účinnosť u oboch typov rovnomerne. Oceníte ekonomicky úspornú technológiu OptiSense, špeciálne navrhnutú tak, aby zabezpečila najnižšiu možnú spotrebu vody, energie i času. Bezpečnostnú funkciu plní ochrana proti pretečeniu.

S multifunkčnoupráčkou možno tiež inteligentne plánovať odložený štartpracieho procesu. Šikovný spotrebičs integrovanou ochranou proti pretečeniu automaticky kontroluje vyvažovanie náplne bubna. Vďaka kompaktným rozmerom ľahko zapadne do každého interiéru.

AEG Lavamat 86560 TL4
AEG Lavamat 86560 TL4
AEG Lavamat 86560 TL4
AEG Lavamat 86560 TL4