AEG Favorit 55200VI0

Tovar je vypredaný

AEG Favorit 55200VI0

Kód výrobku: F55200VI0
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané umývačky

Hľadáte kompaktnú vstavanú umývačku, ktorá pri menších rozmeroch zvládne prácu špičkových kuchynských spotrebičov? Potom neváhajte a vyskúšajte vstavanú umývačku riadu AEG Favorit 55200VIO. Tento malý zázrak s unikátnym rozvrhnutím vnútorného priestoru rozhodne prekoná vaše predstavy vďaka skvelému výkonu a veľmi nízkej spotrebe.

Vstavaná umývačka riadu AEG Favorit 55200VIO je komplexným riešením pre tých, ktorí hľadajú flexibilitu a praktickosť. Umývačku totiž umiestnite spolu s ďalšími spotrebičmi na seba alebo vedľa seba podľa toho, ako vám to najlepšie vyhovuje. Ak potrebujete umývačku do menších kuchýň, alebo ak nie ste fanatickými milovníkom zdĺhavého varenia s následnou kopou špinavého riadu, je pre vás umývačka AEG Favorit 55200VIO perfektnou voľbou.

Umývačka má kapacitu šesť sád riadu na jeden umývací cyklus. Aby ste vždy mali fantasticky čistý riad, máte k dispozícii výber z piatich programov.

  • Auto 45 až 70 stupňov Celzia
  • Extra tichý
  • Eco 55 stupňov Celzia
  • ProIntensive 70 stupňov Celzia
  • Rýchly 50 stupňov Celzia

Umývačka pracuje v energetickej triede A, takže sa rozhodne nemusíte obávať premrštených cien za spotrebovanú energiu. Na jeden umývací cyklus spotrebuje umývačka sedem litrov vody a 0,63 kWh. Aj vďaka tomu je umývačka AEG Favorit 55200VIO veľmi tichá, pretože hlučnosť spotrebiča nepresiahne 43 dB. Pre ešte lepšiu manipuláciu s umývačkou využijete funkciu odloženého štartu, ktorá vám umožní posunúť štart umývačky až o 19 hodín. Budete tak mať čisté riady napríklad v momente, keď dorazíte z práce domov.