Acer G246HLFbid

Acer G246HLFbid

Acer G246HLFbid

Kód výrobku: G246HLBID

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné monitory

Najpredávanejšie Herné monitory

1
Skladom
2
Skladom
3
Monitor AOC Q27G2U 274,50
266,27
Skladom

Vynikajúci monitor s označením UM.FG6EE.F01 od spoločnosti ACER pochádza z radu G6, ktorý je typický elegantným a profesionálnym dizajnom, skvelým výkonom a tiež šetrnosťou k životnému prostrediu. Stane sa tak skvelým prístrojom nielen pre kancelársku prácu, ale aj pre hranie počítačových hier a sledovanie filmov.

Profesionálny dizajn

Monitor už na prvý pohľad upúta vašu pozornosť svojim elegantným vzhľadom, ktorý bol docielený najmä celočiernym spracovaním a úzkym profilom. Vďaka tomu sa zároveň skvele vojde aj do obmedzeného priestoru, pričom ani malý krížový stojan si pre seba neodkrojí príliš miesta a zároveň bude monitor pevne držať na mieste.

Skvelé vlastnosti

Vďaka širokej uhlopriečke 24" budete mať dokonalý prehľad nad celou pracovnou plochou alebo nad herným prostredím. Rozlíšenie Full HD (teda 1920 x 1080 pixelov) potom zabezpečí jemné detaily, ktoré oceníte najmä pri sledovaní filmov alebo pri hraní videohier. Nielen pre hráča je potom potrebná i nízka doba odozvy, ktorá u tohto modelu dosahuje úžasnú 1 ms. Či už budete monitor využívať k čomukoľvek, vždy máte istotu, že vám poskytne skvelý obraz v akejkoľvek situácii.

Úsporný a šetrný

Model UM.FG6EE.F01 však nevyniká len svojimi perfektnými parametrami, ale pre svojich užívateľov si pripravil aj ďalšiu výhodu v podobe značnej úspory energie. Vďaka technológii EcoDisplay vám tak pomôže ušetriť až 68% elektrickej energie pri svojej prevádzke. Pri jeho výrobe navyše boli použité technológie, ktoré nevyžadujú napríklad ortuť a preto je šetrný k životnému prostrediu. Pre pripojenie monitora k počítaču si môžete zvoliť z konektorov HDMI, DVI a VGA.

Hlavné vlastnosti

  • Uhlopriečka: 61 cm (24")
  • Maximálne rozlíšenie: 1920 x 1080 px
  • Pomer strán: 16:9
  • Doba odozvy: 1 ms
  • Dynamický kontrast: 100,000,000:1
  • Jas: 250 cd/m²
Acer G246HLFbid
Acer G246HLFbid
Acer G246HLFbid